Prekliatie v rodine Oldřicha Kaisera: Alkohol, dcéra na dne a psychiatria! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Prekliatie v rodine Oldřicha Kaisera: Alkohol, dcéra na dne a psychiatria!

Po Oldřichovi Kaiserovi putovala na liečenie aj jeho pomerne mladá dcéra Karolína.
Po Oldřichovi Kaiserovi putovala na liečenie aj jeho pomerne mladá dcéra Karolína.
08.01.2014 11:15

PRAHA - Alkoholu holdujú aj umelci! Dokazuje to český herec Oldřich Kaiser (58), ktorý v januári minulého roka kvôli nadmernému pitiu opätovne skončil na psychiatrickej klinike. Nedávno však bola v zariadení tohto typu hospitalizovaná aj jeho dcéra Karolína (30), ktorá si tiež zahrala v niekoľkých filmoch. Aký je jej dôvod?!


Umelecké duše sú krehké a Karolína Kaiserová to nemá príliš ľahké. Rodičia Naďa Konvalinková a Oldřich Kaiser sa totiž rozviedli po 25 rokoch spoločného života. Dôvodom boli hercove alkoholické excesy. 

Zdá sa však, že práve toto dedičstvo zanechal aj svojej dcére. Tmavovláska totiž rovnako holduje búrlivému životu a alkoholu sa vôbec nevyhýba. Práve naopak. Kvôli tomu ju vraj dokonca krátko pred maturitou vyhodili aj z konzervatória. 

Aktuálne, v tridsiatich rokoch, Karolína dokonca skončila v starostlivosti lekárov. Informáciu o jej hospitalizácii potvrdil denníku Blesk rodinný známy. Podľa jeho slov je mladá herečka v zdravotníckom zariadení už od decembra. Uplynulé sviatky teda pre rodinu Kaiserovcov určite neboli o pohode a pokoji.

Myslíte si, že za závislosť od alkoholu môžu aj gény?

22 % nie
áno 78 %

Hlasovalo: 2599Galéria

Po Oldřichovi Kaiserovi putovala Karolína Kaiserová kvôli alkoholu Karolína Kaiserová tiež hrala Karolína Kaiserová ako herečka Oldřich Kaiser kvôli alkoholu Oldřich Kaiser je vynikajúci

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Bioscop, archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články