Herec Oldřich Kaiser (61) skončil na JIS-ke: Náhly prevoz do nemocnice! | Topky.sk

Pondelok, 10. december 2018. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Herec Oldřich Kaiser (61) skončil na JIS-ke: Náhly prevoz do nemocnice!

Herec Oldřich Kaiser musel vyhľadať pomoc lekárov.
Herec Oldřich Kaiser musel vyhľadať pomoc lekárov.
Zdroj: isifa
27.12.2017 11:00

PRAHA - Populárny český herec Oldřich Kaiser (61) včera neodohral svoje divadelné predstavenie. Pre stupňujúce sa bolesti a problémy s krčnou chrbticou bol totiž nutný jeho náhly prevoz do nemocnice. Obľúbený umelec skončil na JIS-ke!


Český herec Oldřich Kaiser mal na druhý sviatok vianočný odohrať v divadle Kalich predstavenie s názvom „Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem,“ miesto toho však skončil na Jednotke intenzívnej starostlivosti.

Zradila ho totiž krčná chrbtica, s ktorou má už delhšie problémy. Informáciu priniesol portál tn.cz a jeho náhly prevoz do nemocnice zároveň potvrdil aj umelcov dlhoročný kolega Jiří Lábus. „Má niečo s krčnou chrbticou a bolesť mu vystreľuje až do ruky, ktorá je kvôli tomu ochromená. Keďže v predstavení mal hrať na gitare, museli ho úplne zrušiť,“ povedal herec s tým, že Kaiserove vystúpenia boli následne presunuté až na marec budúceho roka.

Potrebné vyšetrenia vraj dopadli dobre a zlepšovať sa má aj jeho zdravotný stav. Obľúbenému umelcovi prajeme skoré uzdravenie!


Galéria

Herec Oldřich Kaiser musel Kaiserov náhly prevoz do Český herec Oldřich Kaiser

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: super.cz, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články