Zmenení Lábus a Kaiser po viac ako 20-tich rokoch: Takto vyzerajú dnes! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Zmenení Lábus a Kaiser po viac ako 20-tich rokoch: Takto vyzerajú dnes!

Zmenení Jiří Lábus a Oldřich Kaiser po takmer 20-tich rokoch.
Zmenení Jiří Lábus a Oldřich Kaiser po takmer 20-tich rokoch.
18.09.2014 14:00

BRATISLAVA - Sú to vôbec oni? Českých hercov a komikov Jiřího Lábusa (64) a Oldřicha Kaisera (59) pozná takmer každý. Napríklad aj z nezabudnuteľnej komédie Slunce, seno, erotika, kde si spolu zahrali. Dvojica sa po dlhej dobe opäť objaví na jednom pódiu. A tak sme si posvietili na to, ako sa humoristi po viac ako dvadsiatich rokoch zmenili.


Čas nikto nezastaví! Obľúbení herci a zabávači Jíři Lábus a Oldřich Kaiser sú známi z množstva filmov, seriálov, hier a inscenácií. Ak by ste si mysleli, že už patria do starého železa, mýlili by ste sa. Už čoskoro sa totiž po dlhej dobe opäť objavia na javisku v novej hre.

Pri tejto príležitosti ich vyspovedali české médiá. A ako vidieť na záberoch z rozhovoru pre portál Super.cz, zub času zanechal aj na nich viditeľné stopy. Z tmavovlasých sympaťákov, ktorých ste mohli vidieť napríklad v roku 1991 v divácky populárnej komédii Slunce, seno, erotika, sú už dedkovia s poriadnymi šedinami. Okrem sivých vlasov pribudli humoristom i vrásky. U Lábusa sú zreteľné aj nejaké tie kilá navyše.

Jiřího si môžu diváci pamätať predovšetkým ako čarodejníka Rumburaka z televíznej rozprávky Arabela, ktorá sa stala na svoju dobu fenoménom. Kaiser napriek množstvu filmov a seriálov svoj talent dlho utápal v alkohole, v roku 2006 podstúpil protialkoholické liečenie a začal znovu hrať. Aj toto trápenie na ňom zanechalo stopy. Fotografie zostarnutých hercov i z obdobia spred dvadsiatich rokov si môžete pozrieť v našej galérii>>

Spoznali by ste dnes komikov Jiřího Lábusa a Oldřicha Kaisera?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 1136Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Super.cz, reprofoto Slunce, seno, erotika

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články