Vanessa Hudgens si splnila sen: Z nevinnej krásky prostitútka! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Vanessa Hudgens si splnila sen: Z nevinnej krásky prostitútka!

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Zdroj: SITA
18.07.2013 17:59

HOLLYWOOD - Americká herečka a speváčka Vanessa Hudgens si rolou ľahkej ženy v novej snímke The Frozen Ground (2013) splnila sen.


"Vždy som si chcela zahrať naozaj ťažkú úlohu. Pamätám si, ako som mala asi dvanást rokov a chcela si zahrať prostitútku, ktorá berie drogy," prezradila fanúšikom Hudgens.

Vo filme, v ktorom účinkujú aj Nicolas Cage, John Cusack či rapper 50 Cent, sa mladá herečka predstavila práve ako prostitútka a potenciálna obeť sériového vraha. Pri nakrúcaní tanca pri tyči jej vraj išlo "vyskočiť srdce z tela". "Je to skutočne iba mladé vystrašené dievča, ktoré sa snaží uživiť. Pri tejto scéne som bola na pódiu nižšie ako mužskí členovia štábu sediaci na stoličkách. Bolo to veľmi nepríjemné a intímne," dodala. Snímka mala svetovú premiéru 11. júla. 

Dvadsaťštyriročná Vanessa Hudgens, ktorá sa preslávila v Disneyho trojdielnej sérii Muzikál zo strednej (2006, 2007, 2008), má stále rada aj filmy od tejto produkčnej spoločnosti. "Dodnes si zvyknem pozreť Disneyho filmy. 

Po úspechu muzikálovej trilógie sa objavila aj v akčnom fantasy Sucker Punch (2011), dráme Spring Breakers (2012) či v dobrodružnej Ceste na tajuplný ostrov 2 (2012). 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články