°C

Pondelok, 17. február 2020. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Americká hviezdička si poriadne zavarila: Hrozí jej basa!

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Zdroj: SITA
07.04.2016 16:30

LOS ANGELES - Americká herečka a speváčka Vanessa Hudgens by mala za vyrezanie nápisu do skaly v zákonom chránenom území Coconino National Forest zaplatiť pokutu alebo predstúpiť pred súd. Rozhodla o tom prokuratúra v arizonskom meste Flagstaff, pri ktorom sa tento chránený les nachádza. V prípade dokázania viny by si hviezdička mohla odsedieť vo väzení 6 mesiacov alebo zaplatiť pokutu 5000 dolárov.


Stalo sa tak po tom, ako vo februári 27-ročná rodáčka zo Salinasu v Kalifornii zverejnila prostredníctvom služby Instagram fotografiu srdca vyrezaného do skaly, v ktorom bolo napísané jej meno a meno jej priateľa, herca Austina Butlera. Za takéto poškodenie je stanovený šesťmesačný trest vo väzení alebo pokuta 5-tisíc dolárov (v prepočte približne 4410 eur).

Zástupcovia lesnej stráže pre agentúru AP uviedli, že kontaktovali herečku, ktorá bola ochotná poskytnúť informácie o tom, kde presne sa obrázok nachádza. Výsledky vyšetrovania následne posunuli štátnemu zástupcovi v meste Flagstaff, ktorý stanovil možný dátum vypočúvania. Hudgens má v tomto prípade možnosť zaplatiť pokutu a náhradu v nezverejnenej výške alebo predstúpiť pred súd a zodpovedať sa za znehodnotenie a poškodzovanie prírody. 

Vanessa Hudgens sa preslávila vďaka filmovej sérii High School Musical (2006, 2007, 2008), kde si ako Gabriella Montez zahrala a zaspievala so svojím vtedajším priateľom Zacom Efronom. Odvtedy sa objavila v hudobnej dramédii Bandslam (2009), romantickej fantasy dráme Beastly (2011), akčnom fantasy Sucker Punch (2011), rodinnom dobrodružnom filme Cesta na tajomný ostrov 2 (2012), komediálnej krimidráme Spring Breakers (2012), akčnej snímke Machete zabíja (2013) či komediálnom horore Freaks of Nature (2015). Na konte má tiež dva štúdiové albumy - V (2006) a Identified (2008).


Galéria

Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens bez mejkapu Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články