Hollywoodska kráska bez mejkapu: Preboha, veď vyzerá ako Škaredá Betty! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Hollywoodska kráska bez mejkapu: Preboha, veď vyzerá ako Škaredá Betty!

Ktorá hollywoodska krásavica v súkromí pripomína hrdinku telenovely Škaredá Betty?
Ktorá hollywoodska krásavica v súkromí pripomína hrdinku telenovely Škaredá Betty?
Zdroj: profimedia.sk
10.11.2013 22:00

NEW YORK – Bez mejkapu ju len tak ľahko nespoznáte! Hoci táto mladá herečka žne v Mekke americkej kinematografie jeden úspech za druhým, bez rúk šikovných vizážistov sa mení na priemernú tuctovku. Viac než ozdobu červených kobercov tak v súkromí pripomína hrdinku seriálu Škaredá Betty. Uhádnete, o ktorú hviezdu ide?


Podobnosť čisto náhodná? Svoju hereckú kariéru už od útleho detstva rozvíjala prostredníctvom kanála Disney a dnes sa radí ku generácii nového výkvetu strieborného plátna. Keď si však vyrazí bez akejkoľvek úpravy, skalní fanúšikovia si ju ľahko pomýlia s ikonou známej telenovely Škaredá Betty. Namiesto Americy Ferrery (29) by si túto rolu pokojne mohla strihnúť Vanessa Hudgens (24).

Známa brunetka svoju ukážkovú postavičku nijako nezanedbáva, a preto si aj tento týždeň odskočila na pravidelný tréning. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby si to do posilňovne nenamierila s imidžom sivej myšky. Paparazzi ju totiž zachytili bez čo i len kvapky mejkapu a s okuliarmi „bifľošky“. Inokedy zvodná hollywoodska siréna tak tentoraz vyzerala ako káčatko, ktoré má od hviezdnej dráhy na míle ďaleko. K imidžu Škaredej Betty jej chýbala iba ofina – vyrážky okolo úst a brady už mala vlastné.

Aj keď Vanessa patrí medzi najúspešnejšie tváričky zo sveta šoubiznisu, priaznivcov si k telu príliš nepripúšťa a webovým aplikáciám sa oblúkom vyhýba. „Nenávidím internet. Milujem ho, pretože je vďaka nemu možné online nakupovanie, čo je jednou z mojich previnilých radostí. Ale zároveň robí všetko až príliš dostupným,“ vysvetlila herečka v dávnejšom interview. Ako sa teda zdá, trendy v líčení vo voľnom čase nesleduje a radšej za športovými aktivitami vyrazí tak, ako ju stvorila príroda.

Páči sa vám nenalíčená Vanessa Hudgens?

10 % nie
áno 90 %

Hlasovalo: 480Galéria

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, showbizspy.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články