Piatok, 27. máj 2022. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Celebrity prezradili svoje novoročné predsavzatia

Lady Gaga a Ashton KutcherGaléria fotiek (12)
Lady Gaga a Ashton Kutcher
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Ashton Kutcher chce byť v tomto roku štedrý k iným, Olivia Wilde sa pokúsi viac čítať a Kim Kardashian by rada žila jednoduchšie. Celebrity sa so svojimi novoročnými predsavzatiami podelili s fanúšikmi v rôznych rozhovoroch a prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.


Herec Ashton Kutcher: "Dohodnime sa, že sa v roku 2012 vcítime do bolesti i radosti iných ľudí a pokoj, po ktorom túžime, si vytvoríme tak, že budeme štedrí k iným."


Herec James Van Der Beek: "Šťastný Nový rok! Moje predsavzatie: Nesúdiť ľudí. Predstavte si, ako by vyzeral svet, keby sme konali takto namiesto predsudkov."

Televízna celebrita Kim Kardashian: "Rozhodla som sa vymazať si svoje pozadie na Twitteri. V roku 2012 chcem žiť jednoduchšie."

Spevák Tony Bennett: "Mojím novoročným predsavzatím je štúdium hry na klavír a sochárstva. V roku 2012 vám prajem všetko najlepšie!"

Speváčka Lady Gaga: "Moje novoročné predsavzatie: Nikdy sa nebudem báť úderov. Nech krv a modriny definujú vaše dedičstvo!"

Herečka Alyssa Milano: "Mojím novoročným predsavzatím je zistiť, ako si rozdeliť čas medzi materstvo a staranie sa o seba."

Spolutvorca seriálu Ako som spoznal vašu mamu (2005) Carter Bays: "Ak premýšľate nad tweetovaním odpočítavania posledných desiatich sekúnd, ktoré ostávajú do polnoci, mám pre vás novoročné predsavzatie - možno o niečo menej Twitteru."

Herec Albert Brooks: "Moje novoročné predsavzatie je prestať s tweetovaním."

Hudobník Pete Wentz: "Novoročné predsavzatie číslo jeden pre ďalší Nový rok - nehovoriť, že je 10 minút do polnoci, keď je to v skutočnosti 10 sekúnd."

Herečka Olivia Munn: "Moje novoročné predsavzatie: Slovo 'úžasný' používať len v súvislosti s vecami, ktoré sú naozaj úžasné. Táto žemľa je naozaj dobrá, nie úžasná."

Herečka Christina Hendricks: "Myslím si, že harmónia v živote je kľúčom k dobrému zdraviu. Mojím cieľom v roku 2012 je získať rovnováhu tak, že si nájdem čas dávať iným."

Gitarista Dave Navarro: "Vyhľadať terapeuta pre moju závislosť od zvuku, ktorý vydávajú šteniatka, keď im omylom stúpite na nohu."

Herečka Rita Wilson: "Nemám žiadne predsavzatia! Môžem ich vymyslieť zajtra? Malo by mojím predsavzatím byť to, aby som nedokladala predsavzatia?"

Speváčka Michelle Branch: "Dúfam, že v roku 2012 budem koncertovať mimo USA. Najradšej by som navštívila Áziu a Európu."

Speváčka Sara Bareilles: "Rozhodla som, že o roku 2012 budem hovoriť ako o roku, v ktorom mi narástli hustejšie vlasy. Uvidíme, čo sa stane."

Herečka a speváčka Lea Michele: "Mojím novoročným predsavzatím je ďalej pracovať a robiť veci, ktoré sú pre mňa výzvou a sú vzrušujúce a zábavné."

Herečka Olivia Wilde: "Tento rok sa pokúsim prečítať viac kníh."

Herec Penn Badgley: "Mojím predsavzatím je menej rozprávať a viac robiť."

Herečka Kelly Rutherford: "Všetkým prajem zdravý, šťastný a úspešný nový rok! Urobte si krátky zoznam novoročných predsavzatí a dlhý zoznam zábavných činností!"

Producent a porotca talentových šou Simon Cowell: "Nikdy nemám novoročné predsavzatia. Ľudia ich aj tak nikdy nedodržia."

Hľadáte to správne predsavzatie? Inšpirujte sa týmito celebritami!
Celebrity prezradili svoje novoročné predsavzatia 

Súvisiace články

Najčítanejšie články