Štvrtok18. júl 2024, meniny má Kamila, zajtra Šarlota, Dušana

Labuda prichytený v cudzej spálni: Našli ho inflagranti v dámskom župane!

Marián Labuda Zobraziť galériu (2)
Marián Labuda (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Majo Labuda sa ocitol v cudzej spálni. A neostalo to bez následkov!


Skvelý charizmatický herec Marián Labuda hviezdi v najnovšej komédii slovenského autora Igora Jankoviča Moji drahí chlapci! Hrá v nej stavbyvedúceho Lacka, ktorý okrem iného ovláda aj techniky z manželskej poradne. A manželovi Tónovi, ktorého hrá Dušan Cinkota, to veru nebude po chuti... "Je to taký štvoruholník, jedna žena, traja chlapci, jeden je manžel, dvaja sú milenci a konfrontácia. a z toho vznikajú humorné situácie. Ja hrám Lacka, ktorý je jej prvým milencom". 

Majo Labuda a Dušan Cinkota v komédii Moji drahí chlapci
Zobraziť galériu (2)
Majo Labuda a Dušan Cinkota v komédii Moji drahí chlapci  (Zdroj: Ondrej Koščík)

Čosi také nehrozí Labudovi v súkromí. Už 30 rokov žije v šťastnom zväzku s manželkou Andreou, takže otázkou nevery sa nezaoberá. Receptom je podľa herca aj toto: "Neurážať sa. Ja som jej za 30 rokov ani raz nepovedal krava a ona mne blbec. Výmena názorov je, aj zvýšený tón, ale v tej hádke sa netreba urážať, to je možno recept". Labuda pridal aj slová o tom, čo by ohľadom budovania štastného vzťahu odporúčal svojim synom. A prehovoril aj od dovolenke a zvyklostiach, ktoré uplatňuje jeho starší syn Richard, ktorý kráča v otcových šľapajách.

Premiéra komédie Moji dobrí chlapci sa koná 23.júna a repríza 27.júna v Stredisku kultúry Vajnorská v Bratislave, lístky si možno zarezervovať už dnes cez predpredaj.sk

Labuda prichytený v cudzej spálni: Našli ho inflagranti v dámskom župane! (Zdroj: NL/TH)

Viac o téme: KomédiaMajo LabudaMoji drahí chlapci
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu