Štvrtok23. máj 2024, meniny má Želmíra, zajtra Ela, Vanesa

Bude to pikantné! Bitka známeho Slováka: Chystajú sa naňho rovno TRAJA chlapi!

(Zdroj: Fight Night Challenge)

BRATISLAVA - Výzva, aká ešte v tunajších končinách nebola. Iba málokto by prijal ponuku zmerať si sily s trojicou protivníkov. Keď ale táto možnosť pristála na stole Erika Tlkanca, bez väčšieho váhania súhlasil. Jeden z najlepších slovenských boxerov sa už do ringu postavil mnohokrát, nikdy ale v jeden okamih nebojoval proti viacerým súperom súčasne.

Fight Night Challenge prinesie na Slovensku už tento víkend vskutku netradičnú konfrontáciu. Jeden profesionál sa pokúsi zdolať troch amatérov. „Možno si niektorí ľudia myslia, že to budem mať ľahké, ale na tréningoch si skúšam bojovať proti viacerým súperom a vôbec to nie je jednoduché. Bude to pre mňa veľká výzva napriek tomu, že zrejme ani dokopy nemajú také skúsenosti ako mám ja,“ uvedomuje si náročnosť blížiaceho sa vystúpenia šesťnásobný národný šampión v ťažkej váhe.

Pre dvojicu jeho konkurentov pôjde o premiérový ostrý kontakt s bojovými športami. Pre Patrika Lakatoša však prostredie medzi lanami nie je neznáme, keďže za sebou má desať duelov, pričom vo všetkých z nich zvíťazil. „Mojich protivníkov vnímam v prvom rade ako veľkú neznámu. Sú to veľkí, silní a ťažkí chlapi. Musím do toho dať maximum. Mám rád nové veci, preto som tento zápas vzal,“ vysvetľuje ostrieľaný boxer s vyše stovkou meraní síl na konte.

Pod vlajkou FNC sa držiteľ modrého opasku v brazílskom jiu-jitsu predstaví už po tretí raz. „Ak by mi pred piatimi rokmi niekto povedal, že na Nepelovi bude na boxerskom evente plná hala, zrejme by som mu neveril. Atmosféru, aká bola napríklad na poslednom turnaji, som ešte asi nezažil,“ vracia sa k predchádzajúcemu podujatiu z dielne čoraz viac populárnejšej organizácie.

Stanovené pravidlá znejú jasne. Erik Tlkanec bude v jednom čase zdieľať ring s ďalšími dvoma oponentmi. Tretí bude za lanami pripravený po ťuknutí si kedykoľvek striedať. „Nehovorím to, čo nemôžem s istotou splniť. Možno nevyhrám, môžu ma tam uťahať a ubiť. Verím však tomu, že ich postupne rozbijem. Trochu lepšie viem, do čoho idem. Každopádne to bude pikantné,“ konštatuje pred azda najočakávanejším súbojom sobotného večera muž s výstižnou prezývkou „Kladivo“.

V poradí šiesty turnaj z produkcie Fight Night Challenge sa uskutoční 20. apríla v bratislavskej Tipos Aréne. Posledné desiatky vstupeniek ostávajú k dispozícii v sieti predpredaj.sk. Dianie počas celého večera je možné sledovať aj formou PPV vďaka JOJ PLAY.

Viac o téme: Fight Night Challenge
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu