Nedeľa, 28. máj 2023. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Obrovský šok! Zomrel známy herec Daniel Heriban (†43)

Dano Heriban zomrel. Galéria fotiek (2)
Dano Heriban zomrel.
Zdroj: Tv Makíza

SVÄTÝ JUR - Slovensko v stredu ráno zasiahla mimoriadne smutná správa. Vo veku len 43 rokov zomrel obľúbený herec a hudobník Daniel Heriban. Podľa informácií Tv Joj mal zomrieť vo svojom dome vo Svätom Jure.


Ako informujú noviny.sk, herec mal mať zdravotné komplikácie, pre ktoré bola k nemu privolaná rýchla zdravotná pomoc. Sťažovať sa mal na bolesti chrbta. Privolaní záchranári mu však už nevedeli pomôcť, u herca došlo k zástave srdca. Mal iba 43 rokov.

„V ranných hodinách sme k pacientovi vyslali posádku záchrannej zdravotnej služby, ktorá ho na mieste zásahu oživovala. Resuscitácia však bola neúspešná, preto bol následne na miesto vyslaný obhliadajúci lekár,“ vyjadril sa Martin Balko z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby. Česť jeho pamiatke!

Daniel Heriban sa narodil 25. 3. 1980 v Trnave. Po absolvovaní štúdia na Divadelnej fakulte VŠMU dostal angažmán v SKD Martin, od roku 2014 je členom Činohry Slovenského národného divadla. Verejnosť ho v posledných rokoch vníma ako Ďura Brmbalíka zo seriálu Horná Dolná.

Obrovský šok! Zomrel známy
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Jan Zemiar

Prečítajte si tiež: Poznalo ho celé Slovensko, no v hudbe si išiel svoje. Za Danom Heribanom budú smútiť aj naše deti

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články