Sobota, 3. jún 2023. Meniny má Karolína, Kevin, zajtra Lenka.

Verešovej tanečník z Let’s Dance: Po 15 rokoch ho už URČITE nespoznáte!

Petr Čadek a Andrea VerešováGaléria fotiek (5)
Petr Čadek a Andrea Verešová
Zdroj: Tv Markíza

PRAHA - Niekto sa vekom mení iba minimálne, iných ľudí po nejakom čase ťažko spoznávame. Do tej druhej kategórie určite patrí tanečník Petr Čadek, ktorý na jar 2008 zvŕtal Andreu Verešovú na parkete v Let’s Dance. Pozrite, ako teraz vyzerá!


Petr Čadek patrí k tanečníkom, ktorí sa v markizáckej šou Let’s Dance objavili iba raz. Za jeho angažovaním stála potreba nájsť pre Andreu Verešovú človeka, ktorý s ňou môže trénovať v Prahe, kde modelka dlhodobo žije. 

Na parkete sa začali spolu zvŕtať na jar 2008 a pretancovali sa až na tretie miesto, vypadli teda tesne pred veľkým finále. 

Verešovej tanečník z Let’s
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Tv Markíza

V roku 2007 spoznal Čadek českú herečku Jitku Čvančarovú, neskôr sa do seba zamilovali a od roku 2011 je z nich manželský pár. Majú spolu dve deti. 

A zdá sa, že v súkromí na rozdiel od parketu Petr rezignoval na nejaký uhladený vzhľad. Časom mu pribudla brada aj šediny a ani jeho vlasy už nie sú vždy dokonale upravené. Na niektorých snímkach pripomína skôr muža, ktorý sa po dlhom čase vrátil z opusteného ostrova. A zdá sa, že tanečník aj nejaké to kilo pribral... 

Tak čo poviete? Spoznali by ste ho?! 

Verešovej tanečník z Let’s
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Instagram PČ

Petr Čadek s manželkou
Galéria fotiek (5)
Petr Čadek s manželkou Jitkou Čvančarovou
Zdroj: Instagram JČ

Verešovej tanečník z Let’s Dance: Po 15 rokoch ho už URČITE nespoznáte!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články