Streda, 29. marec 2023. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú ľudí: Do televízie trošku NEVHODNÉ!

Alexandra OrviskáGaléria fotiek (4)
Alexandra Orviská
Zdroj: Tv Joj

BRATISLAVA - Alexandra Orviská sa po dlhšej dovolenke vrátila opäť na obrazovky televízie Joj, kde moderuje šoubizovú reláciu TopStar. Uvoľnenejšia atmosféra tohto formátu umožňuje moderátorkám siahnuť aj po extravagantných outfitoch. No a práve tie Sašine posledné sa stali terčom kritiky od ľudí. Podľa nich sú vyzývavé šaty do televízie nevhodné!


Televízia Joj je známa tým, že v ich prostredí pracuje naozaj veľa krásnych a šarmantných žien. Potvrdzujú to aj moderátorky popoludňajšej relácie Top Star. Medzi ne patrí aj dlhoročná tvár Jojky Alexandra Orviská. Rovnako ako jej kolegyne, aj ona je v priamom prenose vždy dokonale upravená.

Alexandra Orviská

Po dlhšej dovolenkovej pauze sa Saša vrátila na obrazovky a opäť prezrádza v relácii Top Star šoubizové pikošky. Divákom, ktorí sledovali najnovšie časti však neušlo to, ako bola oblečená. Moderátorka je známa tým, že má módu v malíčku. Svedčia o tom jej vyšperkované televízne, ale aj domáce outfity. Na sebe má vždy kúsky, ktoré jej mimoriadne svedčia a ukážu jej tip-top postavičku. Ale tentoraz to podľa niektorých prehnala...

Vo vysielaní sa totiž objavila vo vyzývavých šatách. Priesvitná predná časť odhalila celý jej dekolt a akoby toho nebolo málo, vykúkali jej spod tenkej látky aj bradavky. A práve toto jej vytkli niektorí diváci. „Do televízie trošku nevhodné," napísala istá žena k brunetkinmu outfitu.

Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram TV JOJ

Na druhý deň extravagantná moderátorka zvolila ešte provokatívnejší outfit. Z ďalších šiat jej doslova vytŕčali prsia. Jednej skupine divákom sa jej outfity páčili a druhej to zase prišlo až priveľa. Ku ktorej skupine sa viac prikláňate vy?

Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú
Galéria fotiek (4)
Zdroj: TV JOJ

Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram A.O.

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Orviskej VYZÝVAVÉ outfity šokujú ľudí: Do televízie trošku NEVHODNÉ!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články