Sobota, 28. január 2023. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Tehotná Barmošová už bruško neskrýva a... Aha, toto je nastávajúci otecko!

Lucia BarmošováGaléria fotiek (3)
Lucia Barmošová
Zdroj: TV JOJ

BRATISLAVA - Moderátorka Lucia Barmošová sa o pár mesiacov stane po prvý raz mamou. Jej tehotenstvo sa prevalilo len pred tromi dňami. Spolu s ním vyšlo najavo, že nastávajúcim otcom nie je jej posledný známy partner, ale niekto úplne nový.


V novembri 2019 sme odhalili, že Lucia Barmošová sa stretáva s istým Ladislavom z Tomášova. Moderátorka nám vtedy potvrdila, že je naozaj zadaná. 

Medzitým sa však stihli rozísť a blondínka našla novú lásku. Vysvitlo to až teraz, keď oznámila svoje tehotenstvo. „S partnerom sa na naše bábätko veľmi tešíme. Nechali sme tomu voľný priebeh a sme vďační, že sa nám pošťastilo. Musím si zaklopať, nemala som žiadne nevoľnosti a cítim sa dobre,” prezradila pre Svet Evity. 

Týždenník Plus 7 dní tvrdí, že Lucia je už v šiestom mesiaci a na svet by mala priviesť dievčatko, ktorého otcom je jej sused, policajt Dávid. A Barmošová sa teraz rozhodla odhaliť tvár nastávajúceho otecka aj svoje rastúce bruško. Podľa našich zistení má Dávid 32 rokov, je rodený Bratislavčan a jeho veľkou záľubou je jazda na motorke. 

Tehotná Barmošová už bruško
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram LB

Tehotná Barmošová už bruško
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram LB

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články