Štvrtok, 18. august 2022. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Znepokojivá správa z Čiech! Náhla operácia známeho speváka (75): ZLYHANIE SRDCA!

Vladimírovi Mišíkovi zlyhalo srdce.Galéria fotiek (4)
Vladimírovi Mišíkovi zlyhalo srdce.
Zdroj: TASR

PRAHA - Hviezda markizáckeho seriálu Svätý Max, herec Adam Mišík (25), prežíva v týchto dňoch obrovský strach. Legendárnemu českému hudobníkovi Vladimírovi Mišíkovi (75) totiž zlyhalo srdce a musel podstúpiť náhlu operáciu. Mladý herec teraz prehovoril, ako na tom jeho otec je!


Herec Adam Mišík pre český portál Aha! priznal, že včasný zásah kardiológov jeho otcovi zachránil život. Lekári mu totiž diagnostikovali zlyhanie srdca, preto okamžite podstúpil náročnú operáciu. „Otec na tom naozaj nebol dobre. Musel podstúpiť operáciu v Motole, jeho zlyhanie srdce nás veľmi vystrašilo,“ vyjadril sa pre médiá Adam. 

Znepokojivá správa z Čiech!
Galéria fotiek (4)
Vladimír Mišík
Zdroj: TASR

„Bohužiaľ to k starobe patrí a je dôležité sa o seba starať. A poslúchať lekárov,“ pokračoval mladý herec, ktorý sa o svojho otca veľmi bál. „Také chvíle síce patria k životu, ale som naozaj rád, že to máme za sebou a otec je v poriadku. Už dokonca zase srší humorom,“ pokračoval Adam, ktorý je najmladší z detí legendárneho hudobníka. 

„Po náročnej operácii následovali rehabilitácie a už ho máme doma, kde sa zotavuje. Dokonca ho to už opäť ťahá do obľúbenej krčmy, ale musí dodržiavať diétu,“ nabonzoval svojho otca známy syn. Prajeme teda skoré zotavenie a hlavne veľa zdravia!

Adam Mišík
Galéria fotiek (4)
Herec Adam Mišík je najmladším dieťaťom Vladimíra Mišíka.
Zdroj: profimedia.sk

Znepokojivá správa z Čiech! Náhla operácia známeho speváka (75): ZLYHANIE SRDCA!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články