Nedeľa, 14. august 2022. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

6 rokov od KOLAPSU speváčky Tiny: Diagnóza skleróza multiplex… Je vďačná, že žije!

Speváčka Tina Galéria fotiek (7)
Speváčka Tina
Zdroj: Instagram Tina

BRATISLAVA - Keď v roku 2016 Martine Csillaghovej (38) alias Tine lekári diagnostikovali sklerózu multiplex, bol to obrovský šok - aj pre fanúšikov, no najmä pre ňu. Vtedy sa zmenil speváčkin život od základov, alebo aspoň jej pohľad naň. V týchto dňoch od kolapsu uplynulo presne 6 rokov. A Tina je vďačná, že žije!


Na mrazivé výročie si Tina zaspomínala na sociálnej sieti Instagram. „6. 6. v roku 6 (2022) je to presne 6 rokov odo dňa, kedy som zažila svoj životný fyzický kolaps a odviezla ma sanitka. Cesta pre "diagnózu"...“ napísala speváčka. Práve vtedy sa odštartoval kolotoč vyšetrení, ktorých výsledkom bola strašidelná skleróza multiplex. 

Od tohto momentu si brunetka uvedomuje krehkosť života. A je vďačná, že tu dnes môže byť. „Za to, že som tu, v plnej sile, s rastúcim entuziazmom a radosťou zo života. S úžasnými múdrymi, talentovanými deťmi. S milujúcim partnerom. S rodinou a ľuďmi okolo mňa, ktorí ma nezištne podporujú, pomáhajú a ľúbia ma,“ pokračuje vo vymenovávaní toho, za čo je vo svojom živote najviac rada. 

„Viem, že zajtrajšok nie je samozrejmosť, preto si to proste užívam a aj užijem. Lebo život je jeden z najkrajších,“ napísala, popriala si všetko najlepšie k "narodeninám" alebo teda ku dňu, kedy ušla hrobárovi z lopaty a dodala, že je na seba hrdá. A my jej prajeme, aby sa zdravotné problémy už neozývali a aby si život takto naplno užívala aj naďalej! 

6 rokov od KOLAPSU speváčky Tiny: Diagnóza skleróza multiplex… Je vďačná, že žije!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články