Piatok, 21. január 2022. Meniny má Vincent, zajtra Zora, Zoran, Auróra.

FOTO Jojkárka s hadičkou v nose: Covid je svinstvo!

Renáta NázlerováGaléria fotiek (3)
Renáta Názlerová
Zdroj: Facebook R.N.

BRATISLAVA - Koronavírus dostihol aj jojkárku Renátu Názlerovú. Pred pár dňami skončila v nemocnici, našťastie je už doma. No jej opis priebehu choroby dokazuje, že pri covide naozaj nejde len o bežnú chrípočku.


Herečka z jojkárskej Súdnej siene sa už cíti lepšie, no stále pokračuje v liečbe. Od fanúšikov dostala množstvo podporných správ, ale aj otázok na priebeh choroby.

FOTO Jojkárka s hadičkou
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram RN

„Covid je svinstvo. V jeden večer, bez toho, že by mi čokoľvek predtým bolo, som pocítila ukrutné bolesti v hrudníku,” opísala začiatok ochorenia s tým, že prvý antigénový test jej vyšiel negatívne. „To už som ale mala plné dutiny a v ten deň večer už aj teplotu 38,6. Do druhého dňa sa nočné teploty vyšplhali na 39,6 a cez deň som mávala sviežich 38,5 plus–mínus. K tomu bolesti kĺbov, svalov, mihalníc. Bola som tak slabá, že som mala problém udržať sa na nohách, doslova,” napísala na sieti Instagram.

Názlerová stratila čuch aj chuť a mala problém sa normálne najesť, pretože jej bolo neustále na zvracanie. S koronavírusom bojuje už tretí týždeň a aktuálne podstupuje aj kyslíkovú terapiu. 

FOTO Jojkárka s hadičkou
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram RN

Našli sa samozrejme aj hlasy, ktoré na jej príklade spochybňovali očkovanie, ktoré Renáta považuje za cestu z pandémie. „Nechcem ani domyslieť, aký priebeh by u mňa covid mal, keby som očkovaná nebola. Moji milí, verím, že už to nejako dobojujem. Majte mier v skutkoch, lásku v srdci. Mám vás rada, buďte zdraví,” odkázala svojim sledovateľom. 

Viac o téme:
  Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články