Nedeľa, 17. október 2021. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Jojkárka Barmošová VYRAZILA fanúšikom DYCH: Ukázala sa v podprsenke!

Lucia Barmošová
Lucia Barmošová
Zdroj: TV Joj
07.10.2021 06:00

BRATISLAVA - Na obraze ju takto neuvidíme! Lucia Barmošová (39) je neodmysliteľnou súčasťou televízie Joj už dlhé roky, kde pôsobí ako moderátorka spravodajstva. Divákom sa tak prihovára nahodená v elegantných kostýmoch. Vďaka sociálnym sieťam ju však majú možnosť vidieť aj v inom svetle. Najnovšie napríklad v športovej podprsenke.


Lucia Barmošová už včera večer uvádzala jojkárske Noviny. Do práce však prišla oddýchnutá a zrelaxovaná. Počas uplynulých dní si totiž vychutnávala krásy Slovenska. Nuž, a kým ona obdivovala naše krásne Tatry, jej fanúšikovia sa mohli pokochať pohľadom na jej tip-top postavičku. 

Sexi jojkárka totiž na Facebooku a rovnako tak na Instagrame zverejnila pár záberov zo svojich výletov, na ktoré sa vybrala v elastických legínach a športovej podprsenke.

A pod príspevkami sa hneď začali hromadiť komplimenty a lichôtky od fanúšikov.„Lucka, ste nádherná žena! Na obrazovkách aj mimo nich,” znie jeden z nich. „Krásna príroda, ešte krajšia Lucka,” pridal sa ďalší z radov obdivovateľov. Vám sa jojkárka Barmošová ako žena páči?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lucia Barmošová s mamou Lucia Barmošová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Joj, Facebook, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články