Štvrtok, 28. október 2021. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Najhoršia FOTO Peťušky z Oteckov: Preboha! Veď vyzerá ako Marfa

Natália Puklušová
Natália Puklušová
Zdroj: Instagram
23.09.2021 14:00

BRATISLAVA - Zmysel pre humor jej rozhodne nechýba! Reč je o sympatickej herečke Natálii Puklušovej (37), ktorá si mnohých priaznivcov získala ako Peťuška v obľúbenom seriáli Oteckovia. Usmievavá východniarka sa s fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí delí aj o svoje súkromie. Nuž, a posledným príspevkom mnohých pobavila.


Krásna žena, talentovaná umelkyňa a v neposlednom rade dobrá vnučka... To rozhodne platí v prípade Natálie Puklušovej. Svojej starej mame sa totiž v uplynulých dňoch rozhodla pomôcť tak, že jej doma umyje okná. S touto informáciou sa zverila aj followerom na sociálnej sieti Instagram. Zároveň zverejnila fotku, prostredníctvom ktorej dala najavo, že z chladnejšieho počasia nie je príliš nadšená. 

Najhoršia FOTO Peťušky z
Zdroj: Instagram

Nuž, spomínaný záber mnohých pobavil. Seriálová Peťuška totiž niektorým pripomenula legendárnu Marfu z obľúbenej rozprávky Mrázik. Síce jej chýbala zmachlená tvár, ale taká zababušená, strapatá a mrzutá by Marfu mohla pokojne nahradiť. 

Najhoršia FOTO Peťušky z
Zdroj: Instagram

Natália však priateľov a priaznivcov pobavila aj vo chvíli, keď sa babky spýtala, či okná dobre umyla. Snímala ju pri tom mobilom. „Áno, som spokojná. Aj s rýchlosťou. Len mňa nedávaj na Instagram,” poznamenala dôchodkyňa. Mala už však smolu. Jej slávna vnučka však s grimasou a úsmevom na tvári reagovala: „Ne, babi, na Instagram ťa nedám.“ Ešte dobre, že starká nemá Instagram a nemôže si to overiť :)

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Natália Puklušová Natália Puklušová Natália Puklušová Natália Puklušová Natália Puklušová ako Peťuška

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články