Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Pikantné ODHALENIE seriálovej sestričky: Zdvihla sukňu a... Ups!

Anna Jiřina Daňhelová ako seriálová sestrička
Anna Jiřina Daňhelová ako seriálová sestrička
Zdroj: TV Prima
20.09.2021 16:00

PRAHA - Seriály z lekárskeho prostredia sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Naše televízie vysielajú napríklad počiny Sestričky a Nemocnica, v susednom Česku zaznamenal úspech seriál s názvom Modrý kód. V ňom si zahrala aj Anna Jiřina Daňhelová (28), ktorá rozhodne nepatrí medzi šedé myšky. Veď len pozrite!


V susednom Česku v piatok odštartoval 28. ročník filmového festivalu s názvom Fabiofest. Súčasťou úvodného ceremoniálu je aj odovzdávanie cien Kristián. Prestížnu sošku ako odmenu za celoživotné dielo si odniesla slovenská herečka Božidara Turzonovová. Okrem nej sa radovali aj Jiří Lábus a producent Mike Downey.

Pikantné ODHALENIE seriálovej sestričky:
Zdroj: profimedia.sk

Značnú pozornosť si však uchmatla aj mladá speváčka a herečka Anna Jiřina Daňhelová. Kráska, ktorú diváci seriálu Modrý kód poznajú v uniforme sestričky, totiž zvolila outfit, v ktorom ju nešlo prehliadnuť. 

Anna Jiřina stavila na róbu zlatej farby z dielne súrodencov Ponerových. Šaty pútali pozornosť nielen výraznou látkou, ale i odvážnym strihom. Umelkyňa si pózovanie prítomným fotografom ozaj užívala. V istom momente sa pozabudla a sukňu si zdvihla tak, až odhalila nielen svoje stehná, ale i nohavičky. 

Anna Jiřina Daňhelová
Zdroj: profimedia.sk

Anna Jiřina Daňhelová
Zdroj: profimedia.sk

Z tohto sexi odhalenia si herečka zrejme ťažkú hlavu nerobila. Vďaka svojej profesii je totiž zvyknutá na nakrúcanie rôznych scén. Napríklad vo filme Kluci z hor sa pred Martinom Dejdarom a Jiřím Lábusom kúpala nahá v rybníku. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Anna Jiřina Daňhelová ako Božidara Turzonovová Anna Jiřina Daňhelová Anna Jiřina Daňhelová ako Anna Jiřina Daňhelová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, TV Prima

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články