Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Haščáková po mozgovej príhode: Naložila Silvii Šuvadovej... Fúú, toto zabolí!

31.07.2021 06:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami verejnosť šokovala správa, že speváčka Barbara Haščáková je v ohrození života a hovorilo sa o krvácaní do mozgu. To, že má zdravotné problémy vtedy pre portál ereport.sk potvrdil spevák David Key...


Ten okrem toho uviedol, že s Barbarou mali v blízkej budúcnosti spolupracovať a už v septembri sa plánovala na chvíľu vrátiť na Slovensko. Na fanúšikovskej stránke Barbary Haščákovej sa však zrazu objavilo jej vyjadrenie. Informácie o tom, že má zdravotné problémy poprela a ako to už býva, obvinila "bulvár" z klamstva. 

Onedlho však príspevok zmizol a ukázalo sa, že pravdu nehovorila ona sama. Teda, pokiaľ to naozaj písala, keďže sa objavili špekulácie, že spomínané vyjadrenie zverejnil niekto iný. Haščáková však napokon priznala, že dostala porážku a naozaj skončila v nemocnici. 

Barbara Haščáková prekonala mozgovú príhodu
Haščáková po mozgovej príhode:
Zdroj: TV MARKÍZA

Médiá zaujímalo, či o jej stave niečo viac nevie jej kamarátka Silvia Šuvadová. Tá však ereportu v podstate nič nepotrvdila a priateľsky držala "bobríka mlčanlivosti". „Som jej kamarátka a pokiaľ ma ona vyslovene nepožiada aby som dala svetu vedieť, bohužiaľ nemôžem poskytovať žiadne informácie. Nemôžem nič potvrdiť ani vyvrátiť." povedala herečka, ktorá na otázky o Haščákovej stave odmietla odpovedať aj ostatným novinárom.

Haščáková po mozgovej príhode:
Zdroj: Instagram SŠ

Lenže zdá sa, že aj týmto vlažným a nič nehovoriacim vyjadrením Haščákovú poriadne vytočila, a to aj napriek tomu, že nič neprezradila a detaily si nechala pre seba. Barbara totiž na svojej fanúšikovskej stránke článok zdieľala a okomentovala ho poriadne ostrými slovami. 

,,Keď už človek naozaj nemôže nikomu veriť, ba dokonca už ani v kamarátstve. Prídu len sklamania. No čo už? Aspoň som zaujímavá. Ďakujem,” napísala Barbara, ktorá "prekvapivo" zakrátko stiahla aj tento príspevok a k celej veci sa už viac nevyjadrila...


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články