Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

50-ročná Jojkárka zhodila šaty: Vážení, táto SEXICA má dvoch dospelých synov!

Zdroj: TV JOJ
28.07.2021 14:00

ŠPANIELSKO - Môže si to dovoliť! Katarína Jesenská je Slovákom dobre známa ako moderátorka jojkárskej relácie Na chalupe. Pri pohľade na atraktívnu blondínku je priam neuveriteľné, že už patrí medzi päťdesiatničky a je mamou dvoch dospelých synov. Aktuálne sa na Instagrame pochválila momentkou v plavkách a veru... Má sa čím pochváliť!


Katarína Jesenská síce vyštudovala herectvo na VŠMU, avšak javisko a kameru krátko po štátniciach vymenila za úlohu mamičky. Ako 23-ročná priviedla na svet syna Jakuba. Neskôr sa venovala módnemu biznisu a istý čas strávila ako moderátorka v Markíze. Keď sa jej narodil syn Samuel, bola opäť mamičkou na plný úväzok. 

Katarína Jesenská má dnes dvoch dospelých synov.
50-ročná Jojkárka zhodila šaty:
Zdroj: Instagram

V posledných rokoch je atraktívna blondínka spätá s konkurenčnou Jojkou, kde má vlastnú reláciu s názvom Na chalupe. Spoločne s kameramanom navštevuje víkendové sídla slávnych aj neznámych Slovákov a s divákmi sa delí o rôzne tipy a vychytávky. 

Aktuálne si blondínka užíva zaslúžený oddych. Jej cieľom je čarovný španielsky ostrov Formentera, odkiaľ svojím priaznivcom poslala pozdrav v podobe fotky v plavkách. „Kapitánka zo mňa nebude, ale prežiť deň na plachetnici bol opäť zážitok,” napísala k záberu Jesenská, ktorá by určite v prestížnom plavkovom magazíne Sports Illustrated neodmietli. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Katarína Jesenská Katarína Jesenská

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články