Nedeľa, 25. júl 2021. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

Felixova dcéra po otcovom (77) ROZCHODE s milenkou (38): Výska od radosti… Som rada, že to skončilo!

Dcéra Felixa Slováčka, Anička, sa teší z rozchodu svojho otca.
Dcéra Felixa Slováčka, Anička, sa teší z rozchodu svojho otca.
Zdroj: Facebook/Instagram A.S.
21.05.2021 22:00

PRAHA - Len pred pár dňami sa potvrdilo to, o čom sa špekulovalo už od konca minulého roka. Felix Slováček (77) a jeho o 40 rokov mladšia milenka viac netvoria pár. Vyjadrila sa k tomu Lucie Gelemová (38), hudobníkova manželka Dáda Patrasová (65)... A najnovšie aj jeho dcéra Anička (25). Tá výska od radosti!


Keď sa cez víkend českí novinári pýtali Felixa Slováčka, čo je pravdy na jeho rozchode s o 40 rokov mladšou milenkou, odpovedal vyhýbavo. Všetko napokon potvrdila až samotná Lucie Gelemová, ktorá českému Blesku dala siahodlhé vyjadrenie.

V tom nielen, že špekulácie potvrdila, ale si aj kopla do hudobníkovej stále zákonitej manželky Dády Patrasovej. Herečka si, samozrejme, kydať na hlavu nenechala a ostré slová svojej dlhoročnej sokyni vrátila. No a teraz sa k otcovmu rozchodu vyjadrila už aj jeho dcéra Anička. 


Šokujúce slová exmilenky Felixa Slováčka: Vulgárne SMS a vyhrážky od Dády... Odmieta sa liečiť!


Keď ju denník Aha! oslovil s otázkou, čo na krach dlho medializovaného vzťahu hovorí, neskrývala nadšenie. „Som rada, že to skončilo,“ povedala otvorene mladá Slováčková. Tá sa azda ako jediná z rodiny dokázala k otcovmu nemanželskému vzťahu vyjadrovať diplomaticky a s nadhľadom. 


Patrasová po manželovom (77) ROZCHODE s milenkou (38): Vracia úder... Tvrdý odkaz Gelemovej!


„Viac sa k tomu nechcem vyjadrovať, je to ich vec, nech si to vyriešia spolu. Pre mňa je hlavné, nech je otec šťastný a zdravý,“ vyjadrila sa rozumne 25-ročná herečka, ktorá si v uplynulých mesiacoch prešla zákernou rakovinou, z ktorej sa, našťastie, vyliečila. 

Anička Slováčková s otcom Felixom Slováčkom.
Felixova dcéra po otcovom
Zdroj: Facebook/Instagram A.S.


Galéria

Dcéra Felixa Slováčka, Anička, Felix Slováček s deťmi Anička Slováčková s bratom Anička Slováčková s mamou Felix Slováček a Lucie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články