Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Bartošovej (†48) ex bude otcom: Dieťa mu porodí krásna mladá blondínka!

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
Zdroj: Topky.sk
18.04.2021 20:00

PRAHA - Prežíva obrovskú radosť! Nebyť nešťastného rozhodnutia, keď si speváčka Iveta Bartošová (†48) siahla na život, slávila by začiatkom apríla 55. narodeniny. S menom slávnej blondínky bolo spätých viacero mužov. Medzi nimi aj Talian Domenico Martucci. Ten má už pár rokov po svojom boku krásnu ženu, ktorá z neho čoskoro spraví hrdého otecka.


Iveta Bartošová mala na našej umeleckej scéne právom svoje miesto. Krásna a talentovaná speváčka však v posledných rokoch života viac ako tvorbou pútala pozornosť škandálmi. Veľký podiel na tom mali i muži, ktorí jej vstúpili do života. 

V roku 2011 plnila stránky bulváru v spojitosti s Talianom menom Domenico Martucci. Ten o sebe vyhlasoval, že je gróf, venoval sa spevu a ich románik trval len pár mesiacov. Avšak bol poznačený viacerými škandálmi. 

Od speváčkinej smrti ubehlo sedem rokov a Martucci našiel svoje šťastie po boku istej Nikol. Tú si začiatkom novembra 2019 vzal za ženu. Svadba sa konala na jachte na Sardínii a išlo naozaj o romantický moment. 

Svadba Domenica Martucciho a Nikol bola naozaj romantická.
Domenico Martucci s manželkou
Zdroj: Facebook

Po boku viditeľne mladšej a atraktívnej blondínky prežíva Domenico ozaj veľkú radosť. A už čoskoro z nich bude rodina. Talian to oznámil na sociálnej sieti Facebook. „S mojou úžasnou manželkou prežívame zázrak, ktorý prináša nový život a urobil zo mňa toho najšťastnejšieho muža na svete. Každý deň s tebou prežívam tehotenstvo a budem tým najpyšnejším oteckom. Ďakujem láska. Milujem vás!” napísal Martucci. Či jeho manželka nosí pod srdcom syna alebo dcéru, zatiaľ nevedno. 

Z Domenica Martucciho bude otec.
Domenico Martucci s manželkou
Zdroj: Facebook

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Iveta Bartošová Domenico Martucci s manželkou Domenico Martucci s manželkou Domenico Martucci s manželkou Domenico Martucci s manželkou Domenico Martucci Domenico Martucci s manželkou Domenico Martucci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Facebook, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články