Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

ŠOK markizáčky priamo pred kamerami: Takmer sa rozplakala…TOTO vážne nečakala!

Toto Lujza Garajová Schrameková naozaj nečakala.
Toto Lujza Garajová Schrameková naozaj nečakala.
Zdroj: TV MARKÍZA
05.03.2021 09:00

BRATISLAVA - Už v nedeľu večer štartuje na obrazovkách televízie Markíza šiesta séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. No a hneď v úvodnej časti zažila nová porotkyňa Lujza Garajová Schrameková (38) obrovský šok. TOTO vážne nečakala, takmer sa pred kamerami rozplakala!Unikli tajné zábery z novej Tváre. FOTO Prvá maska odhalená... TOTO bude Fero Joke!


Obľúbená slovenská herečka a komička Lujza Garajová Schrameková sa narodila 7. februára. No a práve v tento deň Markíza vyrábala aj úplne prvú epizódu novej série šou Tvoja tvár znie povedome. Nová porotkyňa sa tak hneď pri prvých chvíľach v markizáckom projekte dostala do veľkého šoku. 

Jej kolegovia totiž na brunetkin sviatok nezabudli a rozhodli sa jej zagratulovať priamo na pódiu, pri úvodnom čísle všetkých porotcov. A Lujza neskrývala dojatie. To, že si jej spoluporotcovia spomenuli a ešte akým spôsobom jej zablahoželali, ju dostalo. 

„Najprv som nechápala, o čo Martinovi ide, ale keď všetci začali spievať Happy Birthday, trklo mi. Bolo to veľmi milé, kytička krásna, fakt ma dojalo toto blahoželanie a privítanie v šou v jednom,“ priznala úplne nová súčasť šou Tvoja tvár znie povedome. 

Lujzu Garajovú Schramekovú kolegovia prekvapili rovno na pódiu.
ŠOK markizáčky priamo pred
Zdroj: Tv Markíza

Lujza neskrývala dojatie.
ŠOK markizáčky priamo pred
Zdroj: Tv Markíza


Galéria

Toto Lujza Garajová Schrameková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články