Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Markizácka SuperStar šokovala fanúšikov: Frajer zapol kameru a... Preboha!

Esther Lubadika v speváckej šou SuperStar.
Esther Lubadika v speváckej šou SuperStar.
Zdroj: TV MARKÍZA
04.03.2021 15:00

PRAHA - Tá má brutálnu odvahu! Exotická speváčka Esther Lubadika (30) sa zviditeľnila účinkovaním v súťažiach Česko Slovensko má talent, či Česko Slovenská SuperStar. Na sociálnej sieti Instagram má viac ako 22-tisíc followerov, ktorých najnovšie poriadne šokovala zmenou imidžu. A prekvapivo sa na tom všetkom podieľal i jej frajer.


Esther Lubadika pochádza z Konga, odkiaľ jej rodina utiekla pred občianskou vojnou, keď bola ešte malá. Ich kroky smerovali do susednej Českej republiky, kde sa najskôr venovala tancu. Exotická kráska dokonca vystupovala na európskom turné slávneho Kanyeho Westa.

Markizácka SuperStar šokovala fanúšikov:
Zdroj: TV MARKÍZA

Okrem tanca a choreografií sa neskôr začala venovať spevu. Má za sebou účinkovanie v jojkárskom Talente i markizáckej SuperStar. Jej poznávacími znameniami boli exotický vzhľad a krásna hriva, ktorú jej nejedna žena mohla závidieť. 

Sympatická umelkyňa však zatúžila po zmene imidžu. A treba dodať, že poriadne radikálnej. Svoje krásne vlasy si totiž dala skrátiť a následne svojmu priateľovi dovolila, aby jej hlavu vyholil úplne dohola. Celý proces dokonca natočili na kameru a video zverejnili na sociálnej sieti Instagram. 

VIDEO: Esther Lubadika dovolila frajerovi, aby jej vystrihal hlavu úplne na krátko. 

„Prepáčte, ale bolo to silnejšie, než ja,” napísala k videu umelkyňa, ktorá sa počas procesu tvárila ozaj všelijako. Neskôr ale dala fanúšikom vedieť, že s výraznou zmenou je predsa len maximálne spokojná. „Viete, čo je super? Teraz, keď ráno vstanem, tak si namiesto česania len pohladkám hlavu,” poznamenala Esther, ktorá sa stretla prevažne s pozitívnymi ohlasmi. Vy máte na jej nový účes aký názor?

Esther Lubadika kedysi.
Esther Lubadika
Zdroj: Instagram

Esther Lubadika v súčasnosti.
Esther Lubadika
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Esther Lubadika v speváckej Esther Lubadika kedysi. Esther Lubadika si nový Esther Lubadika si nový Esther Lubadika v súčasnosti. Esther Lubadika počas účinkovania Esther Lubadika s priateľom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, TV Markiza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články