Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Pamätáte si mladučkú Lenku z VyVolených? Žije v Dubaji, má dcéru a... FOTO Aha, ako zostarla!

Pamätáte si mladučkú Lenku z VyVolených?
Pamätáte si mladučkú Lenku z VyVolených?
Zdroj: TV JOJ
28.01.2021 12:30

DUBAJ - Uplynulo už neuveriteľných 15 rokov odvtedy, čo sa na obrazovkách TV JOJ vysielala prvá séria šou VyVolení. Odvtedy už pretieklo veľa vody a hoci sú osudy niektorých súťažiacich celkom trpké, iní zasa žijú ako v rozprávke. Neuveríte, ako si žije Lenka Varsányiová!


VyVolení v roku 2005 zaznamenali obrovský úspech. išlo o prvú sériu tejto šou, ktorá bola zároveň tou najúspešnejšou. O rozprávkovú výhru vo vile bojovala aj vtedy len 23-ročná študentka Lenka Varsányiová zo Šale. Mladá študentka sa zamilovala do ďalšieho súťažiaceho - svalnatého Jaroslava Rockyho Gábora.

Lenka Varsányiová v čase, kedy na obrazovkách frčali Vyvolení.
Pamätáte si mladučkú Lenku
Zdroj: TV JOJ

Hoci ich románik nemal šťastný koniec, na blondínku vtedy čakala budúcnosť, o akej sa jej ani nesnívalo. Lenka sa totiž vydala, prijala priezvisko Samman, porodila dcérku a aktuálne s rodinou býva v Dubaji, kde si užíva život ako vystrihnutý z rozprávky. Profil na Facebooku má plný rôznych fotiek s jej princeznou, no nechýbajú zábery z luxusných nákupov či selfie v drahých značkových modeloch oblečenia. 

Lenka momentálne žije v Dubaji a užíva si luxusný rozprávkový život.
Pamätáte si mladučkú Lenku
Zdroj: Facebook L.S.

Zmenila sa aj  jej celková vizáž, čo je však po 15-tich rokoch úplne samozrejmé. Lenka už dávno nie je mladou študentkou - dnes je mamou, jej vek sa pomaličky doťahuje na 40-ku no a zo slečny v sexi tieločkách je elegantná dáma, ktorá prišla na chuť trochu konzervatívnejším kúskom. Čo poviete, spoznali by ste dnes Lenku, keby okolo vás prešla na ulici? 

Lenka sa vydala a je z nej mama
Pamätáte si mladučkú Lenku
Zdroj: Facebook L.S.

Lenka Samman s dcérkou
Pamätáte si mladučkú Lenku
Zdroj: Facebook L.S.


Galéria

Pamätáte si mladučkú Lenku Lenka Varsányiová v čase, Lenka momentálne žije v Lenka sa vydala a Lenka Samman s dcérkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články