Sobota, 23. október 2021. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Boris Kollár verejne odstrihol Fabušovú: Vo vládnej limuzíne sa už viezť nebude!

Boris Kollár verejne odstrihol Fabušovú.
Boris Kollár verejne odstrihol Fabušovú.
11.01.2021 12:01

BRATISLAVA - Koncom októbra 2020 verejnosť šokovala správa, že predseda parlamentu Boris Kollár mal vážnu autonehodu, pričom z jej následkov sa zotavuje ešte dodnes. Následne po havárii vyšlo najavo, že vo vládnej limuzíne okrem predsedu NR SR, jeho vodiča a ochrankára sedela aj bývalá finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová...


A predseda parlamentu mal čo vysvetľovať. Na krku mal zrazu ďalšiu kauzu, pre ktorú sa pod ním triasla stolička. On i jeho spolujazdkyňa najprv mlčali, s vysvetlením, prečo sa s Kollárom v aute viezla, napokon prišla sexi brunetka. 

„V sobotu ma Boris bral do lekárne, liečim sa na tetániu a lieky a vitamínové doplnky, ktoré užívam, v Dunajskej Lužnej, kde momentálne žijem, nemajú. Keďže sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral. To, že neskončím v lekárni, ale až v nemocnici, sme žiaľ nikto ani v najhoršom sne netušili,“ vysvetľovala Fabušová, ktorá si poležala na JIS-ke a blízkom čase ju ešte čaká operácia. 

Boris Kollár sa v diskusnej relácii Na telo jasne vyjadril
Boris Kollár verejne odstrihol
Zdroj: TV Markíza

Hoci od autonehody uplynulo už niekoľko mesiacov, rozoberá sa až dodnes. Kollárovi ju naposledy pripomenul moderátor relácie na Telo. „Keď ste mali dopravnú nehodu, tak ste viezli vo vládnej limuzíne aj vašu známu s odôvodnením, že si potrebovala ísť po lieky. Urobili by ste to znova?” pýtal sa Michal Kovačič. 

Boris Kollár v diskusnej relácii dostal aj ďalšie otázky, na ktoré mal odpovedať slovami áno alebo nie. Všetky okomentoval viac, než bolo potrebné, no keď prišlo na "jeho známu", bol mimoriadne stručný. „Nie,” povedal jednoznačne a rovno v živom vysielaní na Markíze. Nuž, zdá sa, že Fabušová či ďalšie nádejné spolujazdkyne už môžu o vládnej limuzíne len snívať...

Kollár tvrdí, že žiadnu známu by už vo vládnej limuzíne nezviezol
Boris Kollár verejne odstrihol
Zdroj: TV Markíza


Galéria

Boris Kollár verejne odstrihol Boris Kollár sa v Kollár tvrdí, že žiadnu Mirka Fabušová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články