Streda, 28. júl 2021. Meniny má Krištof, zajtra Marta.

Pokus o samovraždu! Janko Kroner (64) skončil v nemocnici: Našťastie žije!

Ján Kroner skončil v nemocnici.
Ján Kroner skončil v nemocnici.
Zdroj: TV JOJ
09.01.2021 12:52

ŽILINA - V posledných rokoch sa v súvislosti s Jankom Kronerom (64) spomínajú najmä jeho psychické problémy. Práve tie mali stáť aj za jeho rýchlym prevozom do nemocnice. V týchto chvíľach má byť hospitalizovaný v nemocnici. Informácie hovoria, že sa mal pokúsiť o samovraždu!


Informáciu ako prvý priniesol Nový Čas. „V dome v Žilinskom kraji, kde posledné obdobie žil, musela zasahovať záchranka. Janko bol prevezený do nemocnice,“ povedal denníku zdroj. 

Správy portálu ereport.sk sú však oveľa šokujúcejšie. Známy herec sa mal pokúsiť o samovraždu. Konkrétne 7. januára, no našťastie sa mu to nepodarilo. Aktuálne leží v nemocnici v Trstenej. 

S depresiami bojuje Janko Kroner už dlhých 10 rokov. Tie ho koncom roka 2010 vyradili z pracovného života a pripútali na nemocničné lôžko. Umelec sa v uplynulých rokoch liečil v psychiatrických zariadeniach v Pezinku, Kežmarku či vo Veľkom Záluží. 


Zdravortný stav Janka Kronera (63) sa nezlepšuje: Prevoz do novej nemocnive... FOTO z vychádzky!


Ešte pred štyrmi rokmi však jeho fanúšikovia videli nádej v jeho možný návrat. Objavil sa totiž v jojkárskej relácii Inkognito ako tajný hosť. Mnohí vtedy verili, že to je predzvesť toho, že sa hercovi podarilo problémy zažehnať.

Približne o dva roky neskôr našiel Kroner útočisko v jednom z bratislavských sociálnych služieb. Po niekoľkých mesiacoch sa umelec nasťahoval do synovho bytu v centre Bratislavy. No jeho zdravotný stav sa zhoršil a Janko musel byť opäť hospitalizovaný. Hercovi prajeme veľa zdravia!


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články