Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Wandu Hrycovú korona dohnala k radikálnemu riešeniu: Koniec s behaním po testoch, TOTO teraz robí!

Wandu Hrycovú korona dohnala k radikálnemu riešeniu!
Wandu Hrycovú korona dohnala k radikálnemu riešeniu!
Zdroj: Facebook W.A.H.
07.01.2021 15:00

BRATISLAVA - Už toho má vyše hlavy! Aj Wanda Hrycová patrí k ľuďom, ktorí berú aktuálnu situáciu mimoriadne zodpovedne a pravidelne sa chodila testovať na koronavírus. Dôvodom bol zrejme aj jej otec Andy Hryc. Ten už niekoľko mesiacov bojuje s leukémiou a tomu zodpovedá i stav jeho imunity...


Wanda sa o neho príkladne stará a keďže s ním neustále prichádza do kontaktu, nemôže si dovoliť žiadne riziko. A tak sa celú situáciu rozhodla vyriešiť radikálne. Zabezpečila si domáce antigénové testy, ktoré si robí vždy, keď je to potrebné. Blondínka dokonca uviedla, že za sebou ich má už toľko, že ich počet predbehol aj tie tehotenské. 

A áno, sama si robí dokonca i výtery. „Vo výteroch som už majster, robím si ich sama. A aj tá radosť z negatívneho výsledku mi pripomína tých pár balvanov, ktoré mi zo srdca spadli za mojich mladých a pochabých liet po negatívnom tehotenskom teste. Testujte sa, kamaráti, a nevystavujte sa žiadnym zbytočným rizikám,“ odkázala blondínka.

Wanda Hrycová sa doma pravidelne testuje. Výtery vraj už zvláda ako majster.
Wandu Hrycovú korona dohnala
Zdroj: Vlado Anjel

Pod fotkou negatívneho testu, samozrejme, pribudli aj komentáre, kde ju ľudia varujú pred spoľahlivosťou testov, keďže antigénové nie sú také presné ako PCR. Wanda však odpovedala a vysvetlila, že sa testuje naozaj často. „Som si toho vedomá. Ale keď si ich robíš párkrát do týždňa, myslím, že to riziko eliminujem. Aj keď nie na 0, samozrejme,” dodala Hrycová. A veru, toto riešenie je stále lepšie, ako sa nedať testovať vôbec a spoliehať sa len na šťastenu. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Wandu Hrycovú korona dohnala Wanda Hrycová sa doma Wanda Hrycová Wanda Hrycová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články