°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

V Oteckoch odzvonilo ďalšej z hlavných postáv: Markizácka hviezda končí!

V Oteckoch odzvonilo ďalšej z hlavných postáv!
V Oteckoch odzvonilo ďalšej z hlavných postáv!
Zdroj: TV MARKÍZA
01.12.2020 19:00

BRATISLAVA - V markizáckych Oteckoch končí ďalšia hviezda. Po tom, čo zo seriálu naposledy kvôli materskej odišla Anna Jakab Rakovská, sa fanúšikovia musia rozlúčiť s ďalšou ženskou postavou, ktorú si mnohí doslova zamilovali...


S populárnym seriálom sa najnovšie rozlúčila herečka Dominika Kavaschová. A to z rovnakého dôvodu ako jej predchodkyne Mary Bartaloš a spomínaná Anna Jakab Rakovská. Sympatická brunetka sa nedávno pochválila tou najkrajšou správou v živote ženy - už onedlho sa stane mamičkou. Pracovné povinnosti tak museli ísť bokom a umelkyňa sa momentálne sústredí na svoj maličký poklad v brušku. 

No a keď sme už pri brušku, konečne ho ukázala. Na Instagrame zverejnila záber, kde už vidno jej tehotenské krivky. Dominika sa totiž rozhodla poslať odkaz fanúšikom, ktorých mrzí, že nateraz v seriáli Oteckovia končí. „Ďakujem za vaše každodenné správy. Plné lásky, prajnosti, ale aj smútku, že na čas odchádzam zo seriálu. Vážim si, že ma máte takto radi,” napísala herečka s tým, že si cení aj pochopenie, že najdôležitejšie je teraz bábätko. 

Dominka Kavaschová ukázala tehotenské bruško
V Oteckoch odzvonilo ďalšej

Herečka má za sebou posledné nakrúcanie Oteckov
V Oteckoch odzvonilo ďalšej

Čo sa týka nakrúcania, to posledné už má za sebou. A štáb i kolegovia dali tehotnej herečke najavo, ako veľmi si ju vážia. Na rozlúčku jej darovali nádhernú kyticu. „Tento môj milý kolega Marek Fašiang ma dnes s produkciou Oteckov takto krásne prekvapili. Ďakujem vám všetkým, milí kolegovia a milý štáb. Ľúbim vás,” odkázala im Dominika, ktorá zverejnila aj milé zábery zo svojho nateraz posledného dňa. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

V Oteckoch odzvonilo ďalšej Dominka Kavaschová ukázala tehotenské Herečka má za sebou Dominika Kavaschová odchádza na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články