°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Zomrel známy DJ (†64): Pred smrťou na mizine… Fanúšikov prosil o peniaze na liečbu!

DJ José Padilla zomrel v nedeľu v noci.
DJ José Padilla zomrel v nedeľu v noci.
Zdroj: Facebook J.P.
23.10.2020 20:00

BRATISLAVA - Ibiza je známa svojím búrlivým nočným životom. O ten sa pravidelne staral aj známy španielsky DJ a miláčik návštevníkov tohto ostrova José Padilla (†64). Fanúšikov však v týchto dňoch zasiahla smutná správa. Producent v nedeľu večer podľahol vážnej chorobe!


José Padilla bol legendou nočného života na Ibize, preto správa o jeho smrti zasiahla veľké množstvo ľudí. „S veľkým smútkom oznamujeme, že José zomrel. Skonal v spánku v nedeľu v noci na svojej milovanej Ibize. Súmrak na ostrove už nikdy nebude rovnaký, ale jeho nádherná hudba tu zostane navždy,“ objavilo sa na sociálnej sieti Facebook. 

Producent a popularizátor hudobného žánru chill-out celé mesiace bojoval s rakovinou hrubého čreva. Diagnózu verejne potvrdil v júli tohto roka. Na sklonku života bol obľúbený DJ na mizine. Kvôli pandémii a svojej chorobe nemohol vystupovať, preto mu nezostávali peniaze ani na základné potreby. 

José Padilla usporiadal zbierku na svoju liečbu.
Zomrel známy DJ (†64):
Zdroj: gofundme.com

Svojich fanúšikov dokonca prosil o príspevky na liečbu. „Moja situácia je veľmi zlá. Po piatich mesiacoch bez príjmu nemám ako platiť účty,“ napísal na sociálnej sieti. Posledný príspevok pridal v auguste, kedy priaznivcov informoval o operácii, ktorú absolvoval. „Som na začiatku dlhej cesty za zotavením,“ napísal. To sa bohužiaľ nestalo.


Galéria

DJ José Padilla zomrel José Padilla usporiadal zbierku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články