Nedeľa, 14. august 2022. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Moderátor Štefan Hríb má koronavírus: Mal len jediný príznak… COVID-19 mu potvrdili hneď!

Moderátor Štefan Hríb má koronavírus.Galéria fotiek (2)
Moderátor Štefan Hríb má koronavírus.
Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Zákerný koronavírus sa pomaly začína šíriť aj slovenským šoubiznisom. Najnovšie sa potvrdil u známeho slovenského moderátora a novinára Štefana Hríba (55). Zaujímavosťou je, že prvý a jediný príznak sa mu objavil len v nedeľu... Ten v priebehu pondelka zmizol, no výsledky testov hovorili jasne - pozitívny!


Štefan Hríb to prezradil vo svojom blogu na portáli tyzden.sk. Práve tam sa rozhodol verejne prehovoriť o svojej diagnóze. Vraj preventívne. „Včera večer mi potvrdili prítomnosť koronavírusu. Píšem o tom preto, aby som náhodou nezabudol na niekoho, s kým som bol minulý týždeň v úzkom kontakte,“ napísal v úvode novinár. 


Poplach v spravodajstve Tv JOJ: Známa tvár má koronavírus... Všetci museli ísť na testy!


Zaujímavosťou je, že sa uňho objavil prakticky len jeden príznak nového vírusu. Pre istotu však v pondelok zašiel na testy a tie COVID-19 potvrdili. „Neviem, kde a od koho som sa infikoval. V nedeľu som mal mierne zvýšenú teplotu, chuť aj čuch som nestratil, len som bol trochu unavený. V pondelok na obed som bez teploty absolvoval test, neskoro večer prišla správa o jeho pozitivite,“ priznal Hríb.

„O všetkých úzkych kontaktoch (15 minút, menej ako dva metre), ktorých som si za minulý týždeň vedomý, som informoval. Ak ste boli medzi nimi a zabudol som, zaregistrujte sa, prosím, na stránke korona.gov.sk,“ vyzýva svoje okolie moderátor, ktorý kvôli svojej diagnóze musel urobiť opatrenia aj v práci. Okrem organizácie testov bude celá redakcia robiť na home office. Prajeme skoré uzdravenie!

Moderátor Štefan Hríb má
Galéria fotiek (2)

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články