°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Celeste Buckingham 7 mesiacov po rozchode: Nedokáže zabudnúť na bývalého... Ale ktorého?!

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
Zdroj: Jan Zemiar
23.09.2020 13:30

BRATISLAVA - Speváčka Celeste Buckingham sa vo februári rozišla s hudobníkom Robertom Dandom. Boli spolu približne osem mesiacov. Predtým mala ročný vzťah s podnikateľom Alešom Mlátilíkom. Ktovie, ktorému z nich sú adresované slová o láske, ktorými sa včera večer rozcítila na sociálnej sieti.


Celeste Buckingham vyzvala svojich fanúšikov, aby vybrali, čo má pre nich urobiť – lievstream alebo zaspievať. A zrejme žiadny z nich nečakal, že pri spievaní sa brunetka aj vyzná zo svojich pocitov. 

Celeste Buckingham 7 mesiacov
Zdroj: Instagram CB

Ako sa fanúšikom zverila, pieseň, ktorú im predviedla, jej pripomenula jeden z jej vzťahov. Evidentne veľmi intenzívny, pretože – ako prezradila – už vzdala pokusy o to, aby naň zabudla. „Opisuje to silnú lásku, ktorá prekoná všetko. A láska, ak toto čítaš a pozeráš, ďakujem,” uviedla Celeste.

Celeste Buckingham 7 mesiacov
Zdroj: Instagram CB

Otázkou je, koho zo svojich bývalých myslí. Naposledy randila s bubeníkom skupiny Lavagance Robertom Dandom. Rozišli sa vo februári. Predtým strávila rok po boku o 17 rokov staršieho podnikateľa Aleša Mlátilíka. Je to jeden z nich? Alebo treba hľadať ďalej v minulosti? 

Celeste Buckingham 7 mesiacov
Zdroj: Vlado Anjel

Celeste Buckingham 7 mesiacov
Zdroj: Jan Zemiar
 

Tiež ste prežili vzťah, na ktorý neviete zabudnúť?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 521Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články