°C

Streda, 30. september 2020. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Hrôzostrašné FOTO advokátky zo Súdnej siene: Preboha, čo sa jej stalo?!

Petra Palevičová
Petra Palevičová
Zdroj: Jan Zemiar
14.09.2020 13:30

BRATISLAVA - Poriadne vystrašila svojich najbližších! Petra Palevičová je známa ako nekompromisná advokátka zo Súdnej siene. Najnovšie ale skončila poriadne krvavá, akoby sa stala obeťou prepadnutia alebo hrozivej nehody.


Posielať svojim blízkym fotografie z práce nemusí byť vždy najlepší nápad. Minimálne pri hercoch, ktorí stvárňujú rôzne charaktery a situácie. Petra Palevičová najnovšie prežila fingovanú nehodu kvôli nakrúcaniu filmu o posttraumatickom syndróme. Vžila sa do úlohy matky, ktoré príde o svoje dieťa pri nehode a sama skončí celá zakrvavená. 

Hrôzostrašné FOTO advokátky zo
Zdroj: Archív PP

„Trochu som fotkou vyplašila priateľa Martina. Momentálne si totiž robím kondičné jazdy a napísala som mu, že už to asi nezvládnem odšoférovať domov,” prezradila nám Petra. No veľmi rýchlo mu radšej prezradila, že ide len o záber z filmu. „Vedel, že idem nakrúcal, len nevedel, čo presne. Potešilo ma, že hneď zareagoval a chcel prísť po mňa,” povedala nám herečka, ktorú takto zamaskovala majsterka Slovenska v bodypaintingu Marta Gejdošová.

Hrôzostrašné FOTO advokátky zo
Zdroj: Archív PP

Petra Palevičová v civile
Hrôzostrašné FOTO advokátky zo
Zdroj: Vlado Anjel


Galéria

Petra Palevičová Petra Palevičová v civile

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články