°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Práve teraz: PRVÉ FOTO Herec a režisér Andy Kraus sa druhýkrát oženil... Pozrite na tú krásnu nevestu!

Andy Kraus sa oženil!
Andy Kraus sa oženil!
Zdroj: Vlado Benko jr
30.08.2020 22:00

BRATISLAVA - Hoci mu skrachovalo 16-ročné manželstvo, z ktorého vzišli dve deti, na lásku nezanevrel a a opäť našiel šťastie. Reč je o hercovi a režisérovi Andym Krausovi (53), ktorý sa dnes žení. A tu sú prvé FOTO a detaily ich veľkého dňa!


Andy povedal áno svojej partnerke Janke, s ktorou sa dal dokopy ešte v roku 2017 a minulý rok mu na sve priviedla dcérku Adelku. Obrad dvojice sa koná v Bratislave, ako priestor pre svoj veľký deň si vybrali Zichyho palác v centre mesta odkiaĺ sa potom presunú na oficiálnu veselicu do Mierova. Budúci mladomanželia na miesto prišli tesne pred 14:00, doviezla ich tam luxusná biela limuzína. 

Spolu s nimi začali prichádzať aj prví hostia, medzi ktorými nechýbajú Andyho hereckí kolegovia ako Peter Marcin, Marta Sládečková či Zuzana Tlučková, no objavila sa napríklad aj Lucia Hablovičová. Keď sa hostia zhromaždili a vošli do sály, Andy na príchod svojej vyvolenej čakal pri oltári a celú túto nádhernú chvíľu podrthla romantická pieseň od Simy Martausovej - Nenehraditeľná. Potom nasledoval príhovor herca Romana Pomajba. 

Andy Kraus sa oženil so svojou krásnou partnerkou Jankou
Práve teraz: PRVÉ FOTO
Zdroj: Vlado Benko jr

Takto svoju vyvolenú čakal pred oltárom
Práve teraz: PRVÉ FOTO
Zdroj: Vlado Benko jr

Obrad skončil krátko pred pol treťou, potom svadobčania vyšli von, aby zväzok zaľúbencov spoločne oslávii v spomínanom Mierove, kde sa zíde okolo 50 ich najbližších, veselicu pre kamarátov a kolegov dvojica chystá v inom termíne. Mladomanželom srdečne gratulujeme a prejeme veľa šťastia na ceste spoločným životom! 

Medzi hosťami nechýbali ani Andyho hereckí kolegovia
Práve teraz: PRVÉ FOTO
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články