Obrovská zmena zbožňovaného Superstaristu: Kedysi miláčik žien a dnes... Má tri deti a vyzerá ako ujo! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Obrovská zmena zbožňovaného Superstaristu: Kedysi miláčik žien a dnes... Má tri deti a vyzerá ako ujo!

Martin Konrád
Martin Konrád
Zdroj: TV MARKÍZA
12.01.2019 22:00

BRATISLAVA - Fúúúha, to je ale zmena! Uplynulo už viac ako 11 rokov odvtedy, čo sa na obrazovkách vysielala tretia séria Slovensko hľadá Superstar. Medzi najväčších miláčikov publika, najmä dievčenskej časti, vtedy patril len 15-ročný rebel Martin Konrád. Pozrite sa, čo je s ním dnes!


Zo strapatého chlapca je dospelý muž, ktorý sa už môže pochváliť celkom veľkou rodinkou. V roku 2015 si za manželku vzal svoju lásku Adrianu, ktorá v tom čase čakala ich prvého spoločného potomka. Onedlho na sa teda pár tešil z dcérky Sáry. Manželia sa ale rozhodli, že jej doprajú súrodenca.

Keď Konrádova polovička približne po roku opäť otehotnela, na dvojicu čakalo prekvapenie. Namiesto jedného bábätka nosila Adriana po srdcom rovno dve. Šťastná rodinka sa rozrástla o dvojičky – chlapčekov. Martin je teda dnes pyšným trojnásobným oteckom.

Z Martina Konráda je dnes spokojný trojnásobný tatko.
Obrovská zmena zbožňovaného Superstaristu:
Zdroj: Facebook M.K.

Obrovská zmena zbožňovaného Superstaristu:
Zdroj: Facebook M.K.

Rodina sa pre bývalého superstaristu stala prioritou a jeho profil na Facebooku sa len tak hemží fotkami jeho manželky a troch ratolestí. Rebela, akým bol kedysi, by ste v ňom už našli ťažko. Jediné, čo mu z tejto éry zostalo, sú tetovania. Dá sa povedať, že otcovstvo sa odrazilo aj na jeho výzore a na niektorých snímkach dokonca vyzerá staršie, než v skutočnosti je. Nechýba plnšie bruško a pravidelne nosí okuliare. Nuž, tak sa zdá, že divokí rockeri sa predsa len dajú skrotiť!

Spoznali by ste dnes Martina Konráda?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 5235Galéria

Martin Konrád Z Martina Konráda je Martin Konrád s dcérkou. Martin Konrád v čase, Martin Konrád s manželkou

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Facebook M.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články