°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Jojkársky moderátor šťastím bez seba: Stal sa z neho otec!

Z moderátora je otec.
Z moderátora je otec.
Zdroj: Facebook M.CH.
07.07.2020 10:00

TRNAVA - Moderátor Martin Chynoranský (41) našiel šťastie po boku krásnej Kristíny (33). Tú minulý rok v auguste požiadal o ruku a len nedávno oznámil, že sa z neho stane otec. Tá chvíľa je už tu.


Martin Chynoranský, ktorý sa deň čo deň prihovára poslucháčom z rannej šou Rádia Vlna, sa stal po prvý raz otcom. Jeho snúbenica Kristína priviedla na svet synčeka. S radostnou správou sa jojkársky moderátor z Miláčikova podelil na sociálnej sieti. „Pondelok 6. 7. 2020 o 11:45, naše posledné fotky vo dvojici s bruškom. Budúcu maminku už krútili kontrakcie. Náš Maťko sa narodil presne o 16:00,” napísal hrdý otec. Chlapček dostal meno po ňom, pri narodení vážil 3460 gramov a meral 52 centimetrov.

Martin Chynoranský sa stal otcom malého Maťka.
Jojkársky moderátor šťastím bez
Zdroj: Instagram M.CH.

Nadšenie Chyna s ním zdieľala aj kolegyňa z Rádia Vlna Dominika Dadíková, ktorá to s ním počas vysielania patrične oslávila. „Dobré ránko vám želáme z Rádia Vlna. Dnes teda dodržiavame špeciálny pitný režim, lebo tuto kolega je otec!” hlásila sa fanúšikom cez Instagram. „Ale nealkoholický pitný režim, lebo v robote sme. Áno, od včera od šestnástej som hrdý tato,” usmieval sa od ucha k uchu Martin. Srdečne blahoželáme a čerstvej mamičke aj drobčekovi želáme veľa zdravia a sily.

Páči sa vám, keď dostane chlapček meno po otcovi?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 763Galéria

Z moderátora je otec. Dvojica sa už teší Martin Chynoranský sa stal V auguste minulého roku Martin Chynoranský našiel šťastie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články