°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Sexi Twiinska sa rozišla s manželom: ROZVOD po necelých 5 rokoch!

Veronika Krupa Nízlová s manželom Tomášom
Veronika Krupa Nízlová s manželom Tomášom
Zdroj: Jan Zemiar
25.05.2020 18:45

TRENČÍN - Rozprávke je koniec! Kým Daniela Nízlová nedávno porodila svojmu partnerovi Stanislavovi Lobotkovi dcérku, jej sestre Veronike krachlo manželstvo. Už nejaký čas sa zdalo, že s manželom Tomášom nemajú spoločné aktivity a dnes na rovinu priznal, že je koniec.


Veronika Nízlová z dua TWiiNS sa vydávala v septembri 2015. V poslednom čase sa zdalo, že zo sociálnych sietí sa vytratili spoločné aktivity s manželom, no málokomu by asi napadlo, že im manželstvo stroskotalo. 

Je to však naozaj tak. S pravdou vyšiel von práve Tomáš. „Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,” uviedol na Instagrame. Čoskoro teda zrejme bude nasledovať rozvod. 

Dvojica mala svadbu po 4 rokoch vzťahu. Zásnuby prebehli v roku 2014 krátko pred Vianocami. A o trištvrte roka si Veronika a Tomáš povedali spoločné áno v Trenčíne pred asi stovkou hostí. 

Sexi Twiinska sa rozišla


Galéria

Veronika Nízlová s manželom Veronika Krupa Nízlová s Veronika Nízlová a Tomáš Veronika Nízlová a Tomáš Veronika Nízlová a Tomáš

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články