°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Harry a Meghan oslávili výročie: Luxusné dary nečakajte, Meghan mu dala... TOTO naozaj?!

Meghan Markle je stále viac hollywoodskou hviezdou
Meghan Markle je stále viac hollywoodskou hviezdou
Zdroj: Profimedia
23.05.2020 18:45

LOS ANGELES - 19.05. 2018 bol deň, ktorý sa už navždy zapíše do dejín modernej Británie. Svoje áno si povedali princ Harry (38) a americká herečka Meghan Markle (38), ktorá sa tak stala oficiálnou súčasťou kráľovskej rodiny. Teda aspoň na niekoľko mesiacov. Vtedy ešte totiž nikto netušil, že exotická kráska svojho manžela "odvedie" od jeho najbližších.


Za bežných okolností by v týchto dňoch s prominentným párom oslavoval celý kráľovský dvor. Po "Megxite" si však počas svojho výročia musia vystačiť len oni dvaja a ich spoločný synček Archie. Pre dvojicu je tento deň ale tak či tak veľmi špeciálny a venujú mu výnimočnú pozornosť. Teda minimálne čo sa darov týka. 

Keďže Meghan je mnohými neprajníkmi i veľkou časťou verejnosti označovaná ako rozmaznaná primadona, človek by si povedal, že si bývalá herečka potrpí na luxusných daroch a tie dopraje aj svojej polovičke. Podľa najnovších informáicí sa ale zdá, že Harryho manželka predsa len nie je až tak materiálne založená, ako by si väčšina z nás pomyslela. 

Zdá sa, že Meghan predsa len nie je taká mrcha, ako sa o nej hovorí. Svojho manžela počas výročia prekvapila mimoriadne romantickým darom.
Princ Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Výročné dary totiž vraj dvojica prispôsobuje tomu, o aké výročie ide. Počas prvého roka oslávili takzvanú papierovú svadbu a brunetka prekvapila srdcom pravej romantičky. „Meghan prepísala ich svadobnú reč na papier a nechala ho zarámovať," uviedol zdroj blízky páru pre magazín People. 

Tento rok zasa dvojica oslávila "bavlnenú svdbu" a dary majú prispôsobiť opäť tejto tematike. „Ich darčeky budú založené na bavlne. Stavím sa, že rovnako ako v prípade iných darčekov, ktoré si za tie roky odovzdali, to bolo niečo nesmierne kreatívne a romantické," nazdáva sa spolmínaný zdroj. 

Páči sa vám tradícia špeciálnych darčekov, ktorú Meghan a Harry zaviedli?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 791Galéria

Meghan a Harry Meghan Markle je stále Zdá sa, že Meghan Princ Harry s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články