°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Robo Roth (47) pol roka po samovražde manželky (†27): Tieto slová naozaj precítil

Robo Roth
Robo Roth
Zdroj: youtube.com/RiverStone
23.05.2020 15:00

BRATISLAVA - O pár dní uplynie pol roka od samovraždy talentovanej herečky Moniky Potokárovej. V marci si tak ich prvé výročie svadby pripomenul Robo Roth už len sám spomienkou na svoju mladú manželku. V týchto dňoch sa však objavil v istom videoklipe a odzneli tam slová, ktoré skutočne precítil...


V novembri 2019 zažil herec Robo Roth tragédiu. Ráno 25. novembra totiž našiel svoju manželku Moniku mŕtvu. Spáchala samovraždu. Stalo sa tak len 8 mesiacov po ich svadbe. 

Robo Roth (47) pol
Zdroj: TASR

Roth v týchto dňoch prekvapil účasťou vo videoklipe skupiny RiverStone. Košická kapela koncom apríla aj prostredníctvom článku na Hudba.sk vyzvala fanúšikov k spolupráci na videoklipe k singlu Málo. Krátke zábery ľudí tráviacich dni doma alebo v práci počas karanténneho obdobia a popritom si spievajúcich emotívnu rockovú pieseň spolu vytvorili sympatické video.

Herec sa v ňom mihne trikrát a v istom okamihu naozaj precítil slová, ktoré mu pri nakrúcaní zneli z pier. V časti, kde sa spieva Ten pocit mám rád byť k nebu blízko a na zemi stáť so zatvorenými očami a tvárou plnou emócií otváral ústa práve na verš Byť k nebu blízko. 

Robo Roth
Zdroj: youtube.com/RiverStone

Od smrti jeho manželky v pondelok uplynie presne pol roka. 


Galéria

Robo Roth Robo Roth sa nakrúcal Robo Roth Robo Roth

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články