°C

Sobota, 6. jún 2020. Meniny má Norbert, zajtra Róbert.

Rúšková vojna Nely Slovákovej sa vyostruje: Kopli si už aj jej priatelia!

Nela Slováková
Nela Slováková
Zdroj: Instagram N.S.
27.03.2020 12:32

BRNO - Keď sa influencerka Nela Slováková (30) rozhodla pustiť do výroby ochranných rúšok, zrejme netušila, koľko problémov si spôsobí. Dnes má na krku stovky nespokojných zákazníkov a pridali sa i ľudia zo šoubiznisu.


Výrečná blondínka dnes ani nevie, kde jej hlava stojí. Posledných niekoľko týždňov sa venuje výrobe a predaju ochranných rúšok na tvár, o ktoré je enormný záujem. Rúška si však neobjednávajú iba jej priaznivci, ale zdá sa, že i neprajníci. Tí tvrdia, že rúška sú neúčinné a zo strany podnikavej Nely ide o podvod. V nápore práce sa k tomu pridali chybné faktúry či meškanie zásielok a oheň je na streche.

Proti Slovákovej začali útočiť neprajníci, ktorí dokonca na sociálnych sieťach založili niekoľko profilov, ktoré majú za úlohu len jedno: zničiť ju i jej biznis. Nela sa však sústredí na prácu a na snahu hejterov už nereaguje. Teraz ale sexi blondínka dostala ďalší úder. Do útoku sa pustili už aj celebrity, s ktorými bola doteraz na priateľskej vlne.

Nele Slovákovej spôsobuje biznis s rúškami nemalé problémy.
Rúšková vojna Nely Slovákovej
Zdroj: Instagram N.S.

„To, čo sa tu vyplavuje na povrch, je úplne otrasné. Čert ber päťdesiat odtieňov bielej, ale všetky tie hrôzy okolo plaviek, rúšok, komunikácie so zákazníkmi, nevystavených faktúr. Som rada, že všetky dievčatá, ktoré museli čítať arogantné správy a urážky, že tento profil existuje a dostane sa im aspoň malé zadosťučinenie,” rozpísala sa na sociálnej sieti hviezdička reality šou Nikol Trojanová (29), ktorá sa donedávna pasovala za Nelinu kamarátku.

Do Nely Slovákovej sa pustila aj jej kamarátka z reality šou Nikol Trojanová.
Rúšková vojna Nely Slovákovej
Zdroj: Instagram N.T.

Do influencerky a jej biznisu sa obula i česká herečka Veronika Arichteva (33). Tú najviac škrie to, že Nela rúška nerozdáva zadarmo. „Áno, stovky ľudí šijú rúška od rána do noci a dávajú ich tam, kde sú najviac potrebné. A táto pindulína ich predáva. Rovnako ako gély na ruky. Nemám slov, chce sa mi z teba vracať,” odkazuje bez servítky herečka.

Herečka Veronika Architeva zastáva názor, že rúška by sa nemali predávať, ale rozdávať.
Rúšková vojna Nely Slovákovej
Zdroj: Instagram V.A.

Nele denne prejdú jej rukami stále ešte tisícky objednávok a za svojím biznisom si pevne stojí. Veď napokon, nie je jediná, kto rúška ponúka a komu sa materiál či cena nepozdávajú, môže si nakúpiť inde.

Nela Slováková má v posledných týždňoch plné ruky práce s objednávkami.
Rúšková vojna Nely Slovákovej
Zdroj: Instagram N.S.


Galéria

Nela Slováková Nela Slováková Nele Slovákovej spôsobuje biznis Do Nely Slovákovej sa Herečka Veronika Architeva zastáva Nela Slováková má v Nerečka Veronika Architeva si Nela už na útoky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram N.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články