°C

Sobota, 31. október 2020. Meniny má Aurélia, zajtra Denisa.

Dnes hádže do miešačky a zajtra... Ďalší online koncert bude z obývačky Čekyho!

Zdroj: TV MARKÍZA
26.03.2020 13:05

BRATISLAVA - S prísnymi opatreniami proti koronavírusu sa na Slovensku uzavreli aj všetky koncertné haly a pódiá a mnohí umelci museli svoje vystúpenia zrušiť. Rozmohol sa však trend online koncertov. Jeden z nich odohrá už tento piatok aj Marián Čekovský (42).


V týchto ťažkých dňoch, ktoré momentálne prežíva nejeden Slovák, je neoceniteľnou zbraňou hlavne dobrý humor. Tým svojich fanúšikov zásobuje aj zabávač, hudobník a spevák Marián Čekovský. A to nielen prostredníctvom šou SuperStar, kde tento rok obsadil porotcovskú stoličku, ale aj na svojom Instagrame.

V SuperStar tento rok schytal Marián Čekovský porotcovskú stoličku.
Dnes hádže do miešačky
Zdroj: TV MARKÍZA

Prostredníctvom neho sa fanúšikom prihlásil aj dnes, aby im ukázal, že "sedieť doma" sa dá napríklad aj na dvore. Tam je sympatický hudobník už od rána. „Dnes trošku zmena programu, dnes miešame novú symfóniu s kolegom,” prihlásil sa Čeky netradične od stavebnej miešačky. „Dneska som na malte, pozdravujem,” dodal s humorom sebe vlastným.

Marián Čekovský trávi čas karantény aj pri miešačke.
Dnes hádže do miešačky
Zdroj: Instagram M.Č.

Lopatu však už zajtra opäť vymení za hudobné nástroje a hudbu. Aj jemu sa totiž zapáčila myšlienka takzvaných online koncertov.

Lístok na Čekyho online koncert si za symbolickú cenu 1,99€ môžete zakúpiť v sieti Predpredaj.sk

Na jeho šou sa môžu ľudia v pohodlí svojich obývačiek tešiť už tento piatok o 20:30. Pridá sa tak k hudobníkom, ktorí sa týmto spôsobom rozhodli pomôcť myšlienke zostať počas vyčíňajúcej pandémie vírusu COVID-19 doma.

Marián Čekovský na hudbu nezanevrel ani počas karantény.
Dnes hádže do miešačky
Zdroj: Instagram M.Č.


Galéria

V SuperStar tento rok Marián Čekovský trávi čas Marián Čekovský na hudbu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV MARKÍZA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články