°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Škrt cez rozpočet novej jojkárskej šou: Ľudia odhaľujú účinkujúcich Zlatej masky... TOTO sú vraj oni!

 Ľudia odhaľujú účinkujúcich Zlatej masky!
Ľudia odhaľujú účinkujúcich Zlatej masky!
Zdroj: TV JOJ
24.03.2020 05:45

BRATISLAVA -Šou zlatá maska mala patriť medzi najväčších televíznych ťahúňov jarnej sezóny. Žiaľ, vzhľadom na aktuálne dianie súvisiace so šírením sa koronavírusu musela TV JOJ zmeniť plány a celosvetovo úspešná šou, ktorú mali nasadiť uplynulý piatok, sa odkladá na neurčito. Medzitým sa však k divákom dostali prvé upútavky a na ich základe začali odhaľovať údajných súťažiacich!


Niektorí sa na Zlatú masku tešili až tak, že im nedá pokoja, hoci sa jej štart prekladá na neurčito. V už odvysielaných upútavkách odzneli časti niekoľkých vystúpení, diváci teda na základe hlasov zamaskovaných účinkujúcich začali vo veľkom tipovať, kto bude v šou spievať.

Ako prvú spoznali speváčku Sisu Lelkes Sklovsku, ktorá sa má skrývať v kostýme jednorožca. V tomto prípade však padlo viacero tipov. Jeho hlas niektorým pripomína Nelu Pociskovú, v hre je podľa divákov aj speváčka Andrea Zimányiová. 

Diváci si myslia, že súčasťou šou Zlatá maska bude aj Sisa Lekes Sklovska.
Škrt cez rozpočet novej
Zdroj: Topky.sk

Podľa fanúšikov sa v jojkárskej šou objaví aj Tomáš Bezdeda.
Škrt cez rozpočet novej
Zdroj: Jan Zemiar

V jednom z reklamných spotov si zaspievali ďalšie dve masky. Plyšový mopslík a vyšperkovaný páv. Tu diváci spoznali ďalšie dve slovenské osobnosti. V kostýme roztomilého chlpáča je podľa fanúšikov oblečený spevák Tomáš Bezdeda. Toho druhého, spievajúceho hit Robbieho Williamsa, zasa tipujú na herca Reného Štúra. 

My sme ohľadom účinkujúcich oslovili aj samotnú televíziu. „Televízia JOJ oslovila hviezdy slovenskej a českej scény. Mená účinkujúcich pravdaže nemôžeme prezradiť. Divákov by sme tým ukrátili o moment prekvapenia, ktorý v šou patrí k tým najlepším,” vyjadrila sa k tipom divákov PR manažérka Zlatej masky Katarína Gajdošíková. 

Myslíte si, že sa diváci svojimi tipmi trafili?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 217Galéria

 Ľudia odhaľujú účinkujúcich Diváci si myslia, že René Šúr Podľa fanúšikov sa v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články