°C

Pondelok, 26. október 2020. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

KORONAVÍRUS má na svedomí ďalší škrt v JOJke: Kastingy na Česko Slovensko má talent zrušili... nový dátum v nedohľadne!

Konanie kastingov presunula JOJka kvôli koronavírusu.
Konanie kastingov presunula JOJka kvôli koronavírusu.
13.03.2020 15:05

BRATISLAVA - Mimoriadna situácia na Slovensku vyhnala ľudí nielen z kancelárií, ale aj z barov či spoločenských priestorov. Jedným z najprístupnejších rozptýlení tak zostali televízne obrazovky. Zdá sa však, že život sa rapídne spomaľuje aj v televíznych štúdiách.


Opatrenia, ktoré kvôli ochrane pred koronavírusom zaviedlo Slovensko v posledných dňoch, sa dotkli aj sociálneho života. V rámci nariadení by sa ľudia mali čo najviac zdržiavať práve doma. Mnohým tak nezostáva iná forma zábavy ako ich televízory. Žiaľ, situácia komplikuje život aj štúdiám na bratislavskej Kolibe.

 

Ustrihli kastingy

Najnovšie musela televízia JOJ zrušiť kastingy na ďalšiu sériu veľkolepej šou Česko Slovensko má talent, ktoré sa mali uskutočniť počas posledných dvoch marcových víkendov ako na Slovensku, tak aj v Čechách. JOJka chce týmto rozhodnutím predísť šíreniu vírusu. „Našim prvoradým cieľom je zabezpečiť ochranu zdravia účastníkov kastingov aj štábu. Preto sme na základe analýzy aktuálnych informácií a po konzultácii s relevantnými autoritami rozhodli posunúť kastingy šou Česko Slovensko má talent,“ uviedol generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Kastingy na Česko Slovensko má talent televízia odložila.
KORONAVÍRUS má na svedomí
Zdroj: TV JOJ

Nové termíny konania kastingov zatiaľ televízia z pochopiteľných dôvodov predpovedať nevie. Aký dopad bude mať toto zdržanie na celkovú prípravu šou, je teda tiež otázne. Nejde však o jediný projekt, ktorý trpí aktuálnou situáciou. Televízia tiež zrušila včerajšie natáčanie populárnej zábavnej relácie Sedem. Natáčanie relácie V siedmom nebi prebehlo bez prítomnosti publika a za prísnych bezpečnostných opatrení, a rovnako by sa malo stať aj nasledujúci týždeň.

V siedom nebi sa natáčalo bez divákov.
KORONAVÍRUS má na svedomí
Zdroj: TV JOJ

Ako plánujete tráviť svoj čas doma?

Spolieham na televíziu

52

Mám iné plány

16

Počet hlasov: 68


Galéria

Konanie kastingov presunula JOJka Kastingy na Česko Slovensko V siedom nebi sa Dátumy kastingov do šou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články