°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

KORONAVÍRUS Hviezda Markízy uviazla v Taliansku: Nemôžem ísť domov a... Drsný odkaz nezodpovedným Slovákom!

Hviezda Markízy uviazla v Taliansku!
Hviezda Markízy uviazla v Taliansku!
12.03.2020 16:59

RÍM - Nemôže sa vrátiť za rodinou! Hviezda markizáckych Mileniek sa aktuálne nachádza v talianskom Ríme. Po tom, čo sa z celej krajiny stala červená zóna, sa nemôže vrátiť domov napriek tomu, že svoju rodinu nevidela už mesiace. Reč je o Antónii Liškovej (42), ktorá v Taliansku patrí medzi mimoriadne populárne herečky a podarilo sa jej tam rozbehnúť úspešnú kariéru. Blondínka síce teraz o návrate na Slovensko môže len snívať, no rodákom poslala jasný odkaz!


V Taliansku sa aktuálne nachádza niekoľko Slovákov, medzi nimi aj pár známych osobností. K nim patrí aj Antónia, ktorá varovala Slovákov, aby sa správali zodpovedne a predišli sme tak katastrofe, aká momentálne panuje na mieste jej aktuálneho pobytu. „Píšem vám z Ríma. Táto hrozná epidémia Covid-19 zlomila do kolien celé Taliansko a rozširuje sa obrovskou rýchlosťou,” začala herečka, ktorej nie je ľahostajné, ako dopadne naša krajina. 

„Zo srdca vás prosím, aby ste nepodceňovali situáciu, to, čo sa tu bohužiaľ stalo. Dodržiavajte do písmena všetky opatrenia, ktoré vám určili,” odkázala nám, keďže podľa viacerých odborníkov Taliani situáciu nebrali spočiatku dosť vážne. „Kto môže, nech zostane doma, nezhromažďujte sa, umývajte si ruky a dezinfikujte čo najčastejšie. Udržiavajte  aspoň metrový odstup jeden od druhého a používajte ochranné rúška. Verte mi, to, čo tu teraz prežívame, je strašné,” napísala na svojom Instagrame. 

Antónia Líšková sa aktuálne nachádza v talianskom Ríme, odkiaľ varuje Slovákov.
KORONAVÍRUS Hviezda Markízy uviazla
Zdroj: Instagram A.L.

Antónia Líšková
Táto žena žne úspech
Zdroj: instagram.com/antonia_liskova_official

Dodala aj to, že zabrániť katastrofe na Slovensku môže len správne konanie každého jedného jednotlivca. „Je to len na nás. Ja už mesiace nevidím svoju rodinu, nemôžem prísť domov, všetci sme kontrolovaní, nemocnice sú plné, stavajú sa tu vojenské stany ako počas vojny. Verím a dúfam, že moje slová dokážu pomôcť. Ja zostanem doma,” dodala herečka v závere svojho príspevku. Snáď teda vďaka vlastnej zodpovednosti túto krízu v zdraví zvládne aj ona sama. 


Galéria

Hviezda Markízy uviazla v Antónia Lišková sa aktuálne Antónia Lišková Antónia Lišková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články