°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Haberova bohyňa na FOTO z postele: Pali, ty sa teda máš!

Daniela Peštová
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram
14.04.2020 20:00

PRAHA - Daniela Peštová je jednoducho krásna žena. Prirodzene pekná tvár a dokonalá figúra tvoria kombináciu, vďaka ktorej právom patrí medzi najšarmantnejšie ženy nášho šoubznisu. Pri pohľade na ňu znie až neuveriteľne, že v októbri oslávi 50. narodeniny. V uplynulých dňoch zverejnila blondínka na instagrame momentku v nohavičkách. Určite nejeden chlap nám dá za pravdu, že by sa s jej mužom Paľom Haberom (58) ochotne vymenil.


Na topkách sme vás nedávno informovali, že Daniela Peštová opäť pózovala pre značku Vicotria´s Secret. S mladšími modelkami hravo drží krok a jej telo je stále hodné obdivu. Známa blondínka sa aj po troch deťoch a s pribúdajúcimi rokmi udržiava v skvelej kondícii. 

Raz za čas poteší aj svojich priaznivcov a prostredníctvom sociálnych sietí sa s nimi delí o rôzne fotky. V pondelok pridala na instagram záber z postele, na ktorom je v tričku a nohavičkách. „Odpadol som! Krása. Neskutočná postava!” reagovali fanúšikovia. 

Aj keď sa pohľadom na krivky známej modelky môže pokochať ktokoľvek, tým vyvoleným, ktorý sa prebúdza a zaspáva po boku božskej Daniely, je spevák Paľo Habera. Ktovie, či ju v pondelok po tom jej dokonalom zadku vyšibal...

Daniela Peštová zverejnila na instagrame takúto provokatívnu fotku.
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram

Patríte medzi priaznivcov Daniely Peštovej?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 873Galéria

Daniela Peštová Daniela Peštová zverejnila na Daniela Peštová Daniela Peštová a Paľo Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články