°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Markíza zverejnila prvú moderátorku Superstar: Ľudia v šoku... Preboha, len to nie!

Markíza zverejnila prvú moderátorku Superstar!
Markíza zverejnila prvú moderátorku Superstar!
Zdroj: TV MARKÍZA
13.02.2020 13:57

BRATISLAVA - Už o pár dní to opäť vypukne a na obrazovky sa dostane ďalšia séria Česko-Slovenskej Superstar. Markíza aktuálne odhalila jej prvú moderátorku, no väčšina divákov zostala v šoku. Ide totiž o ženu, ktorá má s moderovaním minimálne skúsenosti a živí sa modelingom - reč je o topmodelke Alexandre Gachulincovej (29)!


Tá síce vo svete žne obrovské úspechy, no do povedomia domácej verejnosti sa dostala vďaka účasti v poslednej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Zrejme práve tam si naklonila vedenie natoľko, že sa jej rozhodli zveriť samostatnú reláciu. Divákov však nebude sprevádzať vysielaním v televízii, pod palcom bude mať šou Superstar X-tra.

Ide o obdobný formát, aký ešte prednedávnom v súvislosti s Farmou moderoval Martin Šmahel. Ako sa dalo očakávať, reakcie na novú moderátorku sú skutočne rôznorodé. Samozrejme, našli sa aj ľudia, ktorým bola Saša sympatická už v Tvári a krásku podporujú, ďalší však až takí pozitívni nie sú. Plavovláska sa podľa nich na post moderátorky absolútne nehodí a jej výberom zostali absolútne šokovaní. 

Saša Gachulincová je moderátorkou novej Superstar X-tra
Markíza zverejnila prvú moderátorku
Zdroj: TV MARKÍZA

Markíza zverejnila prvú moderátorku
Zdroj: TV MARKÍZA

„Arogantná, nevychovaná, ironická. Dopadli sme. Dovidenia sledovanosť,” myslí si o tomto kroku pani Lenka. „Nieže by som mala proti nej niečo, ale ona nie je moderátorka. Pohybuje sa v inej oblasti, tak nech je tam. Hneď viem, že toto pozerať nebudem,” napísala  istá Jarmila. Treba však dodať, že takéto slová padajú pri každej nečakanej novinke a diváci si väčšinou formát aj tak pozrú. 

„Preboha, len to nie. Saša sa už predviedla, keď bola v relácii Dobre vedieť, tak toto Markíza zabila,” reagovala fanúšička na nedávno odvysielanú reláciu, keď na adresu Alexandry padlo mnoho negatívnych komentárov. Ďalšia diváčka to napokon uzavrela takto: „No toto je už len výhra. Moderátor bude hodnotiť spevákov, modelka bude moderovať. Pecka.” 

Určite však vopred netreba hádzať flintu do žita. Saša možno nakoniec presvedčí a práve vďaka svojej výrečnosti a spontánnosti sa stane naozaj skvelou moderátorkou. 

Bude podľa vás Saša dobrou moderátorkou?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 5959Galéria

Markíza zverejnila prvú moderátorku Saša Gachulincová je moderátorkou Saša Gachulincová bude moderovať Alexandra Saša Gachulincová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články