°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Kolosálny trapas na Plese v opere: Tento spevák odignoroval dresscode a dal si dole... To snáď nie!

Český spevák počas Plesu v opere absolútne odignoroval dresscode!
Český spevák počas Plesu v opere absolútne odignoroval dresscode!
Zdroj: Ples v opere
12.01.2020 21:22

BRATISLAVA - Dobročinný Ples v opere 2020 je už za nami a opäť sa nezaobišiel bez toho, čo sme od neho všetci očakávali. Či už charitatívneho účelu, veľkolepých rób a výnimočného progamu. Ani tento rok sa však nezaobišiel bez menších trapasov. A o jeden taký sa postarala jedna z najväčších českých hviezd!


Súčasťou programu pre plesových hostí bol okrem Richarda Müllera, Matěja Rupperta či kapely Hex aj aktuálne jeden z najpopulárnejších spevákov českej hudobnej scény. A síce spevák Vojta Dyk, ktorý je našim divákom známy najmä z nedávneho porotcovania v šou Hlas Česko-Slovenska. Muzikant síce na krku doteraz nemá žiadne výrazné škandály, no to, čo dokázal na Plese v opere, bolo minimálne absolútne neúctivé. 

Nie je žiadnou novinkou, že Ples v opere je udalosťou, počas ktorej sa stanovený dresscode rieši naozaj do najmenšieho detailu. Dámy by napríklad mali prísť vo veľkej večernej toalete a vyvarovať sa otvorených špičiek na topánkach, hlbokých výstrihov, krátkych šiat, nohavicových kostýmov či overalov. Z doterajších záberov z predchádzajúcich plesov je zrejmé, že individuálne stanovené pravidlá nedodržiavajú iba hostia, striktne sa ich držia napríklad aj organizátori, čašníci či hostesky.

Vojta Dyk si s oblečením vhodným plesu ťažkú hlavu nerobil. Zaspieval si bez topánok.
Kolosálny trapas na Plese
Zdroj: Instagram Z.D.

Namiesto topánok si hostia užili pohľad na farebné ponožky.
Kolosálny trapas na Plese
Zdroj: Instagram Z.D.
 

Človek by si povedal, že to isté platí aj pre hudobných hostí. Z posledných fotografií sa však zdá, že opak je pravdou alebo pravidlá úplne  ignorujú. Vojta totiž začal spievať v obyčajnom čiernom tričku, absolútnym klincom sa však stal moment, keď bol na javisku vyzutý a piesne interpretoval iba v absolútne nevhodných žlto-červených ponožkách. Či už pre neho stanovený dresscode platil alebo nie, treba uznať, že takýto módny doplnok sa na jednu z najprestížnejších udalostí roka naozaj nehodí...

Myslíte si, že si, Vojta to vystúpením bez topánok prehnal?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 3531Galéria

Český spevák počas Plesu Vojta Dyk si s Namiesto topánok si hostia Vojta Dyk sa na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články