°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

OFICIÁLNE FOTO: Ples v opere 2020 ovládla Vášáryová a predviedla famóznu róbu... Stane sa kráľovnou?

Oficiálne foto moderátorov Plesu v opere
Oficiálne foto moderátorov Plesu v opere
Zdroj: Ples v opere
12.01.2020 12:41

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v priestoroch historickej budovy SND konal už 20. ročník dobročinného Plesu v opere. Táto veľkolepá udalosť sa teší obrovskému záujmu verejnosti a mnohí sa vyslovene nevedia dočkať, kedy si budú môcť obzrieť luxusné róby pozvaných dám. Medzi tie najočakávanejšie patrili šaty moderátorky plesu, ktorou sa tento rok stala slovenská legenda Emília Vášáryová (77). Pozrite sa, v čom zažiarila!


Česť vytvoriť šaty pre ikonickú umelkyňu dostal módny návrhár Boris Hanečka. Ten u nás patrí medzi tie najväčšie mená z daného fachu, očakávania boli preto naozaj veľké. A vôbec nie je prehnané. Aktuálne sa začali na verejnosť dostávať prvé oficiálne zábery, medzi nimi aj tie Vášáryovej. Herečka zažiarila v skvostnej červenej róbe, ktorá pôsobila dramaticky, no zároveň aj veľmi vkusne a elegantne.

Výrazná  farba bola naozaj skvelou voľbou, lesklý materiál navyše Hanečka doplnil o zaujímavý detail vo výstrihu a kovovými šperkami na ramenách. Počas toho, ako hostí sprevádzala večerom tak doslova žiarila a stala sa absolútne neprehliadnuteľnou. Moderátorka plesu teda aj tento rok očarila všetkých prítomných a určite zamieša karty aj počas voľby Kráľovnej Plesu v opere. Ako sa jej model páči vám? 

Emília Vášáryová na prvej oficiálnej fotografii. Na zábere s druhým moderátorom večera - hercom Martinom Hubom.
OFICIÁLNE FOTO: Ples v
Zdroj: Ples v opere

Emílii Vášáryovej červená róba mimoriadne pristala.
OFICIÁLNE FOTO: Ples v
Zdroj: Ples v opere

Páčia sa vám šaty moderátorky Plesu v opere?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 2973Galéria

Oficiálne foto moderátorov Plesu Emília Vášáryová na prvej Emílii Vášáryovej červená róba Ples v opere 2020 Ples v opere 2020

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články