Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Známe meno Saši spôsobilo problémy: Toto kvôli otcovi zažíva najstaršia dcéra Borisa Kollára!

Boris Kollár s dcérou Saškou
Boris Kollár s dcérou Saškou
Zdroj: Jan Zemiar
23.12.2019 10:30

BRATISLAVA - Väčšina ľudí by si zrejme pomyslela, že narodiť sa ako jedno z detí politika Borisa Kollára (54) znamená život ako z rozprávky. Mnoho potomkov známych rodičov sa však pasuje s tým istým problémom - škatuľkovanie. Výnimkou nie je ani Alexandra Horňáková (18).


Tá sa aktívne venuje štúdiu a po jeho skončení by rada naštartovala kariéru ako módna návrhárka. Ako sme sa dopočuli od jej kamarátky Rebeccy Justh, jej sen vôbec nie je nereálny, keďže Saša je vraj naozaj usilovná a móde sa chce venovať o čosi viac ako doteraz - keď vystupovala ako príležitostná modelka na prehliadkových mólach. To vníma viac ako hobby než budúce zamestnanie. 

„Popri škole je to fajn. Veľmi ma to baví, je super spoznávať nových ľudí, super zážitok, takže uvidíme. Hlavne ako so školou. Módu by som chcela vyštudovať, mať vlastnú značku, takže naozaj všetko okolo tej módy,” prezradila nám šikovná blondínka svoje ambície tesne po tom, čo zišla z móla na Bratislavských módnych dňoch. Mimochodom, na podobných spoločenských akciách sa vždy správa na úrovni a zbytočne na seba pozornosť nepúta. 

Aj napriek tomu, že je Alexandra dcérou Borisa Kollára, nie je žiadnou rozmaznanou pubertiačkou.
Známe meno Saši spôsobilo
Zdroj: Instagram B.K.

„Veľa ľudí, ktorí ma nepoznajú a počujú niečo iba od ostatných, samozrejme, tie predsudky majú. Hovoria si, tá namyslená, bohatá a tak ďalej. Ale po tom, čo ma spoznajú, ak ma chcú spoznať, zistia, že som úplne normálna. Teda dúfam,” dodala Saša s úsmevom. Ak vás zaujíma, či sa s podobnými problémami potýkala aj v škole, aké tam má vzťahy, či čomu sa najradšej venuje vo voľnom čase, pozrite si náš videorozhovor vyššie. 


Galéria

Boris Kollár s dcérou Aj napriek tomu, že Alexandra Horňáková Saša sa na móle

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články